چطور از خارج برای کسی در ایران گل بفرستیم؟ (تابستان ۱۴۰۳)

کسانی که از ایران برای تحصیل یا مهاجرت و… خارج شده باشند، با فرا رسیدن اولین تولد عزیزانشان، متوجه یک نیاز می‌شوند. بله، ارسال گل به ایران با پرداخت ارزی. خیلی وقت‌ها افراد ناچار می‌شوند با دوستانشان در ایران تماس بگیرند و از آن‌ها بخواهند این زحمت را بکشند. دردسرهای این روش هم یکی دو… ادامه خواندن چطور از خارج برای کسی در ایران گل بفرستیم؟ (تابستان ۱۴۰۳)

ارسال گل ترحیم به ایران (تابستان ۱۴۰۳)

هرچقدر هم که نخواهیم به این موضوع فکر کنیم، بالاخره مرگ عزیزان، دوستان و آشنایان به عنوان حقیقتی ناگزیر از راه می‌رسد. فقدان عزیزان به خصوص وقتی دشوارتر می‌شود که از آن‌ها دور باشیم و نتوانیم از نزدیک در غم اطرافیان شریک باشیم. در چنین شرایطی است که ارسال گل ترحیم به ایران (تابستان ۱۴۰۳)… ادامه خواندن ارسال گل ترحیم به ایران (تابستان ۱۴۰۳)

ایده‌هایی برای کادوی شب یلدا ۱۴۰۲ (امکان سفارش از خارج از ایران)

اگر در خارج از ایران هستید و قصد دارید زحمت خرید شب یلدا را از دوش خانواده‌تان در ایران بردارید، در صفحه‌ی درستی هستید. خرید هدیه شب یلدا ۱۴۰۲ هیچ وقت از این ساده‌تر نبوده است! ما در پیکادو سفارش‌های یلدایی شما را از هر جای دنیا که باشید به هر مقصدی در داخل ایران… ادامه خواندن ایده‌هایی برای کادوی شب یلدا ۱۴۰۲ (امکان سفارش از خارج از ایران)

راهنمای خرید و ارسال عطر مردانه به ایران

در طی سال مناسبت‌های بسیار زیادی وجود دارد که خانم‌ها دوست دارند تا هدایای مناسبی را برای همسر خود تهیه کنند. در عین حال افراد ساکن در خارج از ایران نیز دوست دارند تا با ارسال هدیه به ایران در مناسبت‌های مختلفی پدر، برادر و یا دوستان خود را خوشحال کنند. این را هم می‌دانیم… ادامه خواندن راهنمای خرید و ارسال عطر مردانه به ایران

راهنمای خرید و ارسال ست چرم مردانه به ایران

امروزه خرید کادو برای کسانی که دوستشان داریم، اصلا کار ساده‌ای نیست. هر چقدر هم که هدیه‌های مختلفی در ذهنمان باشد، آن قدر مناسبت‌هایی مثل روز تولد و روز پدر و … در سال هست که باز هم در انتها برای یک مناسبت، کادوی مناسبی را پیدا نمی‌کنیم. برای مثال برای خرید عطر باید سلیقه… ادامه خواندن راهنمای خرید و ارسال ست چرم مردانه به ایران

راهنمای خرید و ارسال عطر زنانه به ایران

خانم‌ها در هر سنی علاقه‌ی خاصی به هدیه گرفتن دارند؛ مخصوصا وقتی که این هدیه را از نزدیکان و یا عزیزان خود دریافت کنند. از آن جایی که ظاهر و استایل برای هر خانمی اهمیت بالایی دارد، با گرفتن کادویی مرتبط به این موضوع قطعا خیلی خوشحال خواهند شد. بهترین عطر زنانه دقیقا همان انتخاب… ادامه خواندن راهنمای خرید و ارسال عطر زنانه به ایران

راهنمای خرید و ارسال گل آپارتمانی به ایران

گل‌ها و گیاهان با طراوت و زیبایی منحصر به‌ فرد خود، روح تازه‌ای را به خانه‌های ما می‌بخشند. همچنین با افزایش شهرنشینی و خانه‌های آپارتمانی، گل‌ها جزو مواردی برای شادابی انسان‌ها محسوب می‌شوند. طبق تحقیقات موجود، گیاهان نقش موثری در افزایش سطح تمرکز و آرامش افراد در محیط خانه ایفا می‌کنند. البته حفظ شادابی و… ادامه خواندن راهنمای خرید و ارسال گل آپارتمانی به ایران

چطور از خارج از ایران سفارش آنلاین گل بدهیم؟ (به‌روزرسانی ۱۴۰۲)

در این نوشته قرار است به شکل خلاصه ببینیم که چطور می‌شود در سایت پیکادو سفارش آنلاین گل ثبت کرد و به شکل فوری در هر نقطه از ایران تحویل گرفت. روش معرفی‌شده در این مقاله قابل پرداخت با کارت‌های اعتباری، کارت‌های شتاب و همین‌طور کریپتو کارنسی است و می‌تواند از خارج از ایران انجام شود.… ادامه خواندن چطور از خارج از ایران سفارش آنلاین گل بدهیم؟ (به‌روزرسانی ۱۴۰۲)

چطور به ایران استند گل ترحیم بفرستیم؟ (بهار و تابستان ۱۴۰۲)

هرچقدر هم که نخواهیم به این موضوع فکر کنیم، بالاخره مرگ عزیزان، دوستان و آشنایان به عنوان حقیقتی ناگزیر از راه می‌رسد. فقدان عزیزان به خصوص وقتی دشوارتر می‌شود که از آن‌ها دور باشیم و نتوانیم از نزدیک در غم اطرافیان شریک باشیم. در چنین شرایطی است که ارسال گل ترحیم به ایران برای ایرانیان… ادامه خواندن چطور به ایران استند گل ترحیم بفرستیم؟ (بهار و تابستان ۱۴۰۲)

کادوی ولنتاین ۱۴۰۱ چی بخرم؟ (خرید از خارج کشور)

نیمه‌ی دوم سال پر است از مناسبت‌های ایرانی و غیرایرانی، از یلدا گرفته تا ولنتاین، که نهایتاً هم به عید نوروز ختم می‌شوند. در سال‌های اخیر کادو دادن در روز ولنتاین بین بسیاری از عشاق ایرانی باب شده است. اگر شما هم جزو این دسته هستید، حتماً به دنبال خرید کادوی ولنتاین ۱۴۰۱ به این… ادامه خواندن کادوی ولنتاین ۱۴۰۱ چی بخرم؟ (خرید از خارج کشور)