استودیو آرزین

لوگوی استودیو آرزین

استودیو آرزین در سال ۱۳۹۶ توسط مانیا مهدی‌زاده تاسیس شد. ماجرای راه‌اندازی این کارگاه هنری به زمانی برمی‌گردد که مانیا، که تا قبل از آن معلم بود، حس کرد که باید هنر را از حاشیه به متن زندگیش بیاورد و از کار دوم به پیشه‌ی اصلیش تبدیل کند. شروع فعالیت استودیو آرزین با خلق آثاری در زمینه‌ی هنر انتزاعی با استفاده از رزین بود. دو سال بعد، یعنی در سال ۱۳۹۸، سرامیک هم به حوزه‌ی کاری این استودیو اضافه شد تا روح جدیدی در فعالیت‌های این کارگاه دمیده شود. «آرزین» نام دسته‌ی آوار رزینی استودیو است و «زمین» نام دسته‌ی آوار سرامیکی آن.

علاوه بر آثار رزینی و سرامیکی، استودیو آرزین/زمین در زمینه‌ی چوب هم فعالیت می‌کند و آثار تک‌نسخه و جذابی با سبک روستیک تولید می‌کند. این آثار، با توجه به طبیعت هنریشان، قابلیت تولید مجدد ندارند و به محض فروش از روی پیکادو حذف می‌شوند. پس اگر نسخه‌ای از این دسته از آثار هنری استودیو آرزین/زمین چشمتان را گرفت، بهتر است این پا و آن پا نکنید!

پیکادو سرویس سفارش آنلاین گل، کیک، غذا و هدیه از خارج از ایران برای تحویل در داخل کشور است. ما با همکاری استودیو آرزین/زمین سفارش آنلاین شما از محصولات این کارگاه هنری را به دست عزیزانتان در سراسر ایران می‌رسانیم.