آنترومه بادام زمینی

آنترومه بادام زمینی، شهرزاد شکوهی وند، پیکادو

یکی از جذابیت‌های اصلی آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند به دسرهای تک‌نفره‌اش است، مثل آنترومه‌ی بادام‌زمینی (فرانسوی: entremet) که پختنش تکنیکی و دشوار است و البته متشکل از تعداد زیادی ماده‌ی اولیه. اجزای تشکیل‌دهنده‌ی آنترومه بادام زمینی این‌هاست: موس بادام‌زمینی، مغزی کارامل نمکی و بادام‌زمینی، دکواز بادام‌زمینی، سبله‌ی شرین، گلیز شکلات سفید و بادام‌زمینی و همین‌طور شانتی کارامل. ترکیب این اجزا به طعم و ظاهری خاص منتهی می‌شود که این محصول را برای ارسال هدیه به ایران به گزینه‌ای دوست‌داشتنی تبدیل می‌کند. برای سفارش آنلاین این دسر تک‌نفره، می‌توانید به ما در پیکادو خبر بدهید. ما سفارش شما را از یکی از فروشگاه‌های شهرزاد شکوهی وند تهیه می‌کنیم و در بهترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان در تهران یا کرج می‌رسانیم. این دسر برای هر فرد شیرینی‌دوستی یک هدیه‌ی هیجان‌انگیز خواهد بود؛ چه به عنوان هدیه‌ای مستقل و چه به عنوان چاشنی هدیه‌های دیگر.

*بعضی از محصولات آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند بر اساس وزن قیمت‌گذاری می‌شوند، در نتیجه احتمال دارد قیمتی که در پیکادو می‌بینید با قیمت‌های آنلاینِ دیگر کمی تفاوت داشته باشد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی چاشنی

فروشنده: آتلیه‌ی شیرینی‌پزی شهرزاد شکوهی‌وند

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۰۸ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۸۰,۰۰۰ تومان
$2.62

محصولات مکمل

بادکنک هلیومی

از این فروشنده

چیزکیک نیویورکی
کیک وانیل و میوه
کیک شکلات و فندق
پاریس برست
الحمرا
آنترومه سیب و کارامل
کیک شکلات و رزبری
تارت توت فرنگی و بهار نارنج
بابا تبریزی