آینه بهشت

آینه بهشت، میناساز، پیکادو
جعبه کادویی آینه بهشت، میناساز، پیکادو

ترجیح می‌دهید برای ارسال هدیه به ایران اثری سفارشی، خاص و دست‌ساز کادو بدهید؟ حق دارید، چون هدایای دست‌ساز به دلیل توجه و عشقی که در ساختنشان صرف می‌شود، تاثیر عمیق‌تر و ماندگارتری در دل گیرنده به جا می‌گذارند؛ درست مثل آینه‌ی بهشت میناساز که از پرطرفدارترین محصولات این فروشگاه است. شعر آینه‌ی بهشت این است: «گویند بهشتی هست؛ گر هست، همانستی». قابش هم، مثل خیلی از دیگر آثار میناساز، با چوب کاج قهوه‌ای سوخته درست می‌شود. جنس نوشته‌ها هم از چوب پتینه‌شده‌ی طلایی کهنه است. در نهایت هم دستگیره‌ای فلزی در بالای قاب آینه اثر را تکمیل می‌کند. علاوه بر این، آینه‌ی بهشت در یک جعبه‌ی کادویی شیک تحویل داده می‌شود که به زیباییش اضافه می‌کند. برای خرید آنلاین آثار دست‌ساز میناساز می‌توانید سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در هر نقطه از ایران به عزیزانتان تحویل دهیم.

ابعاد این آینه ۳۰ سانتی‌متر در ۳۰ سانتی‌متر با عمق ۷ سانتی‌متر است.

*کارهای میناساز دست‌سازند و در نتیجه ممکن است آثار تولیدی از نظر رنگ چوب یا اندازه و محل قرارگیری کلمات تفاوت‌هایی جزئی با همدیگر (و با عکس) داشته باشند.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد رسمی عروسی سورپریز مهرآمیز لوکس دست‌ساز

فروشنده: میناساز

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

بن‌سای فیکوس