آینه عاشق دیوانه

آینه عاشق دیوانه، میناساز، پیکادو
آینه عاشق دیوانه، میناساز، پیکادو

خیلی‌ها هنگام ارسال هدیه به ایران ترجیح می‌دهند با آثاری سفارشی و دست‌ساز گیرنده‌ی هدیه را غافلگیر کنند. هدایای دست‌ساز به دلیل توجه و عشقی که در ساختنشان صرف می‌شود، تاثیر عمیق‌تر و ماندگارتری در دل گیرنده به جا می‌گذارند. آینه‌ی عاشق دیوانه‌ی میناساز، با شعر «تا عشق تویی عاشق دیوانه منم» یکی از همین آثار است که از محصولات پرطرفدار میناساز به شمار می‌رود. قاب این آینه با چوب کاج قهوه‌ای سوخته درست می‌شود و جنس نوشته‌های آن هم از چوب پتینه‌شده‌ی طلایی کهنه است. در نهایت هم دستگیره‌ای فلزی در بالای قاب آینه اثر را تکمیل می‌کند. علاوه بر این، آینه‌ی عاشق دیوانه در یک جعبه‌ی کادویی شیک تحویل داده می‌شود که به زیباییش اضافه می‌کند. برای خرید آنلاین آثار دست‌ساز میناساز می‌توانید سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در هر نقطه از ایران به عزیزانتان تحویل دهیم.

ابعاد این محصول ۳۰ سانتی‌متر در در ۳۰ سانتی‌متر با عمق ۷ سانتی‌متر است.

*کارهای میناساز دست‌سازند و در نتیجه ممکن است آثار تولیدی از نظر رنگ چوب یا اندازه و محل قرارگیری کلمات تفاوت‌هایی جزئی با همدیگر (و با عکس) داشته باشند.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد عروسی سورپریز مهرآمیز لوکس مردانه زنانه دست‌ساز

فروشنده: میناساز

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

چاپ تصویر رنگی

نمونه سفارش‌ها