ادو توالت مردانه‌ی باس باتلد هوگو باس

ادو توالت مردانه‌ی باتلد هوگو باس (Hugo Boss BOTTLED Eau de Toilette) عطری از برند آلمانی هوگو باس است که در سال ۱۹۹۸ میلادی به بازار عطر جهان معرفی شد. این عطر متعلق به مردی است که خود را برای دست‌یابی به موفقیت آماده کرده است؛ مردی اهل رقابت، بلندپرواز و باانگیزه. فعالیت‌های روزانه‌ی این مرد با انگیزه‌ها و تلاش‌های او برای دست‌یابی به موفقیت هم‌راستاست و این عطر برای او مثل زرهی است که برای رسیدن به هدفش باید هر روز خود را به آن مسلح کند.

باس باتلد مانند مردی مدبر و رئیس است که در قالب یک عطر برای مردی با اعتماد به نفس و امروزی طراحی شده است. عطری کلاسیک و نمادین با رایحه‌ای باطراوت و اغواکننده برای مردی با دیدگاه‌های مدرن. باس باتلد بازتابی از تمایز، پیچیدگی و در عین حال لذت ناب از زندگی است.

در نت بالایی این عطر مردانه، رایحه‌ی میوه‌ای و باطراوت سیب، ترنج، پرتقال، لیمو، آلو، گل شمعدانی و خزه‌ی بلوط با یکدیگر در آمیخته است تا شروعی رویایی را برای این عطر رقم بزند. رایحه‌ی این عطر در نت میانی با ترکیبی از عطر گل میخک، دارچین و چوب ماهون همراه می‌شود. در نهایت نیز رایحه‌های این عطر در نت پایه با رایحه‌های وانیل، چوب سدر، چوب زیتون، چوب صندل و علف وتیور تکمیل می‌شود.

حجم: ۱۰۰ میلی‌لیتر
سال ساخت: ۱۹۹۸
کشور تولید کننده: آلمان
نوع رایحه: تلخ، ملایم
گروه بویایی : ادویه‌ای، چوبی
غلظت: ادو توالت
مناسب برای: آقایان

شناسنامه‌ی رایحه‌ای:
خانواده‌ی بویایی: چوبی، ادویه‌ای
نت‌های بالایی: سیب، ترنج، پرتقال، لیمو، آلو، گل شمعدانی و خزه‌ی بلوط
نت‌های میانی: گل میخک، دارچین و چوب ماهون
نت‌های پایه: وانیل، چوب سدر، چوب زیتون، چوب صندل و وتیور

*قیمت محصولات عطری و آرایشی در سایت پیکادو مستقیماً از سایت فروشنده خوانده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن افزوده می‌شود.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز معطر مردانه

فروشنده: سفیر

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

سینگونیوم صورتی
فیتنس بار حبه‌ای

از این فروشنده

عطر زنانه‌ی باس د سنت پرفیوم ادیشن
ادو پرفیوم زنانه زیگورات مسترپیس
ادوپرفیوم زنانه امپریال امرالد
ادوپرفیوم امپریال مردانه کرید
ادو پرفیوم امپاثی هاوس آف عود
ادو پرفیوم زنانه لیلی نیمانی
کیت ماساژ صورت و گردن بایو مارین
ماشین اصلاح صورت وریو پرو7 ولرا

نمونه سفارش‌ها