باقالی‌پلو با مرغ

باقالی‌پلو با مرغ نایب

برای کسانی که عاشق باقالی‌پلو هستند و ترجیح می‌دهند این غذا را با بدون گوشت قرمز بخورند، باقالی‌پلو با مرغ انتخاب اول و آخر خواهد بود. باقالی‌پلوی نایب با برنج ایرانی و ۴۰۰ گرم ران مرغ ربی درست می‌شود و با طعم و کیفیت فوق‌العاده‌اش چیزی از باقالی‌پلو با ماهیچه‌ی این رستوران کم نمی‌آورد.

• رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت منو و قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس بزم

فروشنده: رستوران نایب

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب برگ ممتاز
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
جوجه‌کباب
سینگونیوم صورتی
شکلات شیری

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب
باقالی‌پلو با ماهیچه
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها