باقالی‌پلو با مرغ

باقالی‌پلو با مرغ نایب

برای کسانی که عاشق باقالی‌پلو هستند و ترجیح می‌دهند این غذا را با بدون گوشت قرمز بخورند، باقالی‌پلو با مرغ انتخاب اول و آخر خواهد بود. باقالی‌پلوی نایب با برنج ایرانی و ۴۰۰ گرم ران یا ۳۵۰-۳۰۰ گرم سینه‌ی مرغ ربی درست می‌شود و با طعم و کیفیت فوق‌العاده‌اش چیزی از باقالی‌پلو با ماهیچه‌ی این رستوران کم نمی‌آورد.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۵۷ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع مرغ
نوشیدنی
مخلفات

۲۳۲,۰۰۰ تومان
$7.61

محصولات مکمل

شکلات شیری
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
بادکنک هلیومی
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
زرشک‌پلو با مرغ
تراريوم فيتونيا

از این فروشنده

چلوکباب شیشلیک
چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب بااستخوان
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
زرشک‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله