باکس گل (رز، آنمان، داوودی پولکی، قرنفل)

باکس گل (رز، آنمان، داوودی پولکی، قرنفل)

دنبال یک باکس گل هستید اما نمی‌خواهید محصولات کلاسیک و متعارف بازار را سفارش بدهید؟ پس ممکن است این همان محصولی باشد که دنبالش هستید. اين باكس گل با ترکیب رنگ‌های صورتی ملایم و آبی، از محصولات پرطرفدار استودیو برگ و رنگ است. باكس گلی که می‌بینید تركيب بی‌نظیری است از گل های رز، آنمان، ميخک، قرنفل و داوودی. چیدمان و گل‌آرایی خاص این غنچه‌ها کیفیت منحصربه‌فردی به این باکس گل داده است که آن را مناسب هدیه دادن در مناسبت‌های گوناگون می‌کند.

استودیو برگ‌ورنگ به هر کدام از پروژه‌های گل‌آراییش به چشم یک اثر هنری نگاه می‌کند. هر کدام از این محصولات را باید اثری دست‌ساز و منحصربه‌فرد دید که هیچ دو تای آن‌ها صد در صد شبیه هم نیستند. با این حال می‌توانید خاطرجمع باشید که باکس گلی که سفارش می‌دهید بسیار شبیه تصویر (و حتی شاید زیباتر!) خواهد بود.

برای سفارش آنلاین و ارسال گل به ایران می‌توانید به ما در پیکادو خبر بدهید تا اين باكس گل را با همکاری استودیو برگ و رنگ به دست عزیزانتان در تهران یا کرج برسانیم.

بخش: گل

برچسبها: تولد رسمی لوکس

فروشنده: برگ و رنگ

این محصول به ۱ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱۰:۰۳ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
$62.28

از این فروشنده

باکس گل (رز، آنمان، میخک، شب‌بو)
گلدان گل جاودان
دسته‌گل اركيده، آنمان، رز، زنبق
جار گل رز، آنمان، زنبق