بریان مخصوص شهرزاد

بریان مخصوص رستوران شهرزاد اصفهان، پیکادو

بریان از غذاهای معروف اصفهان است. خیلی‌ها اصفهان را با این غذا می‌شناسند. البته بسیاری به اشتباه این غذا را «بریانی» می‌نامند، اما یک اصفهانی خوب می‌داند که اسم این غذا «بریان» است و به محل فروش این غذا «بریانی» گفته می‌شود.

در تمام اصفهان یکی از عالی‌ترین پخت‌های بریان متعلق به رستوران شهرزاد است. بریان مخصوص شهرزاد طرفداران زیادی دارد، غرق در چربی نیست و ادویه‌های مخصوص این غذا را با بهترین کیفیت به کار برده است. ضمنا آبگوشتی که شهرزاد در کنار بریان سرو می‌کند، بسیار لذیذ و درجه‌یک است. دورچین این غذا هم همان دورچین سنتی همیشگی است: پیاز، خیارشور، فلفل دلمه، لیمو، سبزیجات و از همه مهم‌تر نان سنگک تازه.

امروز خانواده و عزیزانتان در اصفهان را به بریان مخصوص شهرزاد مهمان کنید. برای سفارش آنلاین غذا جهت ارسال هدیه به ایران هم روی پیکادو حساب کنید. ما این غذای خاطره‌انگیز را از رستوران شهرزاد تهیه می‌کنیم و گرم و تازه به دست عزیزانتان در اصفهان می‌رسانیم.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌‌ی بسته‌بندی و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران شهرزاد اصفهان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۵۸ بعد از ظهر)

این محصول در اصفهان قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
برنج (چلو)

۱۳۳,۰۰۰ تومان
$4.36

از این فروشنده

چلوکباب کوبیده شهرزاد
چلوکباب برگ بره شهرزاد
خوراک کباب حسینی شهرزاد
استیک گوشت شهرزاد
خوراک بوقلمون کبابی شهرزاد
ماهی قزل‌آلا مخصوص شهرزاد
جوجه کباب مخصوص شهرزاد
چلو فسنجان با مرغ شهرزاد
رولت میکس مخصوص شهرزاد
ته‌چین مرغ شهرزاد
کباب بره بومی شهرزاد