جعبه‌ی ماکارون

جعبه‌ی ماکارون شش عددی
جعبه‌ی ماکارون دوازده عددی

ماکارون یک جور شیرینی فرانسوی محبوب است که در سال‌های اخیر بیش از پیش در ایران طرفدار پیدا کرده و شیرینی‌های بیشتر و بیشتری سراغ درست کردن آن رفته‌اند. یکی از بهترین جاهایی که در تهران این شیرینی پرطرفدار را با بالاترین کیفیت درست می‌کند، آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند است. شکل سنتی ماکارون در فرانسه با طعم تمشک کوهی و شکلات درست می‌شود، اما حالا تقریبا همه‌جور طعمی را می‌شود در آن پیدا کرد. مثلاً جعبه‌ی ماکارون آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند شامل ماکارون‌هایی با این طعم‌هاست: شکلات سفید و رزبری، کاکائو و ژاندویا، زعفران و لیمو عمانی، ماسکارپونه‌ی کارامل و وانیل (شل‌بادام) و پسته. اندازه‌ی کوچک این جعبه ۶ عدد ماکارون دارد و اندازه‌ی متوسطش ۱۲ عدد.

برای ارسال هدیه به ایران، جعبه‌ی ماکارون آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند انتخاب جمع‌وجور، شیک و خوشمزه‌ای است که هر شیرینی‌دوستی را سورپریز خواهد کرد. در نتیجه اگر خواستید یکی از این جعبه‌های ماکارون را برای کسی بفرستید، سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید و بقیه‌اش را به ما بسپارید.

*بعضی از محصولات آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند بر اساس وزن قیمت‌گذاری می‌شوند، در نتیجه احتمال دارد قیمتی که در پیکادو می‌بینید با قیمت‌های آنلاینِ دیگر کمی تفاوت داشته باشد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز لوکس

فروشنده: آتلیه‌ی شیرینی‌پزی شهرزاد شکوهی‌وند

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

گوشواره‌ی مشبک (AE310)
شکلات شیری
کیک با طرح فلامینگو
بادکنک هلیومی
شمع

از این فروشنده

چیزکیک نیویورکی
کیک وانیل و میوه
کیک شکلات و فندق
پاریس برست
الحمرا
آنترومه سیب و کارامل
کیک شکلات و رزبری
تارت توت فرنگی و بهار نارنج
آنترومه بادام زمینی
بابا تبریزی

نمونه سفارش‌ها