خوراک کباب بره

خوراک کباب بره‌ی ارکیده

کباب بره از کباب‌های لوکسی است که بین کباب‌دوست‌ها محبوبیت زیادی دارد. طعم این غذا وقتی با گوشت باکیفیت و تازه درست شده باشد تا مدت‌ها از یاد آدم نخواهد رفت و خوبی رستوران ارکیده این است که در آن می‌توان از تازگی گوشت و کیفیت طبخ این کباب مطمئن بود. خوراک کباب بره‌ی ارکیده با فیله‌ی گوسفندی درست می‌شود و دورچینش هم گوجه‌فرنگی، سیب‌زمینی سرخ‌کرده، هویج، ته‌چین و نان است. اگر در خارج از کشور هستید و می‌خواهید خوراک کباب بره‌ی ارکیده (یا هر غذای دیگری از این رستوران) را برای کسی در تهران، کرج یا مازندران سفارش بدهید، پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران ارکیده را در زمان انتخابی شما به دست عزیزانتان می‌رساند و از طرف شما سورپریزشان می‌کند.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران ارکیده

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

سینی ممتاز کباب ارکیده (۶ نفره)
سینی مخصوص کباب ارکیده (۴ نفره)
کباب شاندیز مخصوص ارکیده (شیشلیک)
خوراک جوجه‌کباب فسنجانی
جوجه‌چینی
خوراک کباب برگ مخصوص
زرشک پلو با مرغ (ران)
باقالی پلو با ماهیچه
خوراک ماهی قزل آلا
قیمه نثار
کشک بادمجان
لوبیا پلو
استیک مرغ
کباب وزیری
کباب کوبیده
سوپ جو