خوراک کباب سلطانی مخصوص

خوراک کباب سلطانی مخصوص

خیلی‌ها موقع سفارش کباب بین برگ و کوبیده مردد می‌شوند و برای همین ترجیح می‌دهند کباب سلطانی سفارش دهند تا هر دوی این کباب‌ها را در یک وعده تجربه کنند. این غذا شامل یک کباب برگ است که با ۲۴۰ گرم راسته یا فیله‌ی گوسفندی درست می‌شود، به اضافه‌ی یک سیخ کوبیده‌ی ۱۴۵ گرمی و دورچین همیشگی کباب‌های ارکیده، یعنی گوجه‌فرنگی، سیب‌زمینی سرخ‌کرده، هویج، ته چین و نان. اگر در خارج از کشور هستید و می‌خواهید خوراک کباب سلطانی مخصوص ارکیده (یا هر غذای دیگری از این رستوران) را برای کسی در تهران، کرج یا مازندران سفارش بدهید، پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران ارکیده را در زمان انتخابی شما به دست عزیزانتان می‌رساند و از طرف شما سورپریزشان می‌کند.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز بزم

فروشنده: رستوران ارکیده

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

خوراک ماهی قزل آلا
باقالی پلو با ماهیچه
سینی مخصوص کباب ارکیده (۴ نفره)
سوپ مرغ‌ مخصوص
کباب شاندیز مخصوص ارکیده (شیشلیک)

از این فروشنده

سینی ممتاز کباب ارکیده (۶ نفره)
سینی مخصوص کباب ارکیده (۴ نفره)
کباب شاندیز مخصوص ارکیده (شیشلیک)
خوراک جوجه‌کباب فسنجانی
جوجه‌چینی
خوراک کباب برگ مخصوص
زرشک پلو با مرغ (ران)
باقالی پلو با ماهیچه
خوراک ماهی قزل آلا
قیمه نثار
کشک بادمجان
لوبیا پلو
استیک مرغ
کباب وزیری
کباب کوبیده
سوپ جو