خورشت فسنجان با مرغ

خورشت فسنجان با مرغ، رستوران برگ ریزان، پیکادو

خورش فسنجان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و خاص‌ترین خورش‌های ایرانی است که به دلیل طرفداران زیادش با روش‌های بسیار متنوعی درست می‌شود. مثلاً در شمال ایران فسنجان را با اردک، غاز یا بوقلمون می‌پزند. با توجه به این که فسنجان در شهرهای شمالی ایران بیشتر به صورت ترش درست می‌شود، خورش فسنجان رستوران برگ‌ریزان هم طعم ملسی دارد. برای همین اگر خواستید کسی از عزیزانتان در استان مازندران را به یک غذای ترش و ملس دعوت کنید، خورش فسنجان رستوران برگ ریزان (که البته با مرغ درست می‌شود) انتخاب خیلی خوبی خواهد بود.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ارسال غذا همیشه یکی از سورپریزهای جذاب است. ما در پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران برگ ریزان را به دست عزیزانتان در بابل می‌رسانیم.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: اقتصادی

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

چلو قرمه سبزی
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی
باقلوا
باکس گل رز یک طرفه (سرخ)

از این فروشنده

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی
مجمع مخصوص سر‌آشپز
سبزی پلو با گردن گوسفند
چلو جوجه کباب
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی
چلو قرمه سبزی