دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای

دستمال/حوله‌های صددرصد پنبه‌ای
دستمال/حوله‌های صددرصد پنبه‌ای
دستمال/حوله‌های صددرصد پنبه‌ای

برای ارسال هدیه به ایران دنبال یک محصول متفاوتید؟ اگر دوست دارید برای یک ورزشکار، کسی که اهل سفر است، یک کودک یا کسی که عاشق آشپزی و آشپزخانه است کادو ارسال کنید، دستمال‌/حوله‌های رنگارنگ پنبه‌ای در بسته‌های سه تایی می‌توانند یک گزینه‌ی جالب و متفاوت برای عزیزان‌تان باشند.

این دستمال‌ها با قابلیت آبگیری بالا و سایز مناسب ۴۰ در ۷۰ سانتی‌متر که به راحتی در کیف و کوله‌ی ورزشی جا می‌گیرند می‌توانند جایگزین مناسبی برای حوله‌های دستی معمول باشند. دو سمت دستمال/حوله‌ها به دست زنان روستایی ریشه و گره می‌شوند که همین جلوه‌ی دیگری به این محصول مدرن داده است. این محصول را می‌توانید با توجه به قیمت اقتصادی و زیبایی و کاربرد خاصی که دارد در کنار روانداز‌های پنبه‌ای یا حوله‌های سفری سفارش دهید و یک مجموعه‌ی ارزشمند بومی برای هدیه‌ی ارسالی‌تان انتخاب کنید.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد مهرآمیز اقتصادی کودک و نوجوان

فروشنده: اُرلو

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۲۸ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

رنگ‌بندی

۱۵۰,۰۰۰ تومان
$4.92

محصولات مکمل

رومیزی ریشه

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
کوسن اُرسی
روتختی چادی‌شو
نشیمن چادی‌شو
شمد دارایی‌بافی
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
روتختی/روانداز شنزار
رومیزی ریشه