روتختی/روانداز شنزار

روتختی/روانداز شنزار، ارلو، پیکادو
روتختی/روانداز شنزار، ارلو، پیکادو
روتختی/روانداز شنزار، ارلو، پیکادو

«شنزار» محصول خاص اُرلو، پارچه‌ی دستبافت لطیفی‌ است به رنگ کویر که می‌توان دانه‌هایش را با چشم دید و سبکیش را حس کرد. این پارچه‌ی ویژه با رنگ‌های گرم و زیبای خود می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. با توجه به سایز مناسب ۱۶۰ در ۲۵۰ سانتیمتریش می‌شود از آن به عنوان روتختی استفاده کرد. اگر به دنبال یک هدیه‌ی متفاوت هستید، این پارچه می‌تواند به عنوان روانداز هم کاربرد داشته باشد و نیاز شما برای خرید یک اثر هنری کاربردی و منحصربه‌فرد را تامین کند. روتختی/روانداز شنزار که به دست بافندگان توانای یزدی بافته شده است، با نوارهای نازکی متناسب با تار و پودش دوردوزی می‌شود که این نوارها به زیبایی بیشتر محصول کمک کرده‌اند.

تمام سفارش‌های اُرلو در یک بسته‌بندی پارچه‌ای کاربردی تحویل داده می‌شوند. به این ترتیب گیرنده‌ی سفارش در کنار محصول دریافتی صاحب یک رومیزی از پارچه‌های سنتی ایرانی خواهد شد.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز مردانه زنانه دست‌ساز

فروشنده: اُرلو

این محصول به ۲ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۲۳ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

رنگ‌بندی

۷۹۰,۰۰۰ تومان
$25.90

محصولات مکمل

دسته‌گل رز هلندی/داوودی/شب‌بو/ورونیکا
چلوکباب شیشلیک
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
کوسن اُرسی
روتختی چادی‌شو
نشیمن چادی‌شو
شمد دارایی‌بافی
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
رومیزی ریشه
دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای