روتختی چادی‌شو

روتختی چادی‌شو ارلو، پیکادو
روتختی چادی‌شو ارلو با زمینه‌ی آبی، پیکادو
روتختی چادی‌شو ارلو با زمینه‌ی نارنجی، پیکادو
بسته‌بندی پارچه‌ای با قابلیت تبدیل به رومیزی، ارلو، پیکادو

چادی‌شو در زبان یزدی یعنی چادر شب. پارچه‌ی چادی‌شو با طرح چهارخانه‌ی قدیمی اما با تکنیک دارایی‌بافی بافته می‌شود. این روزها کمتر می‌شود پارچه‌های دستبافتی پیدا کرد که با عرض زیاد بافته شده باشند، اما این محصول با ابعاد ۱۸۵ در ۲۵۰ سانتی‌متری‌اش به راحتی می‌تواند یک روتختی زیبا باشد یا یک شال خاص و منحصربه‌فرد یا حتی رواندازی سبک برای فصل‌های خنک سال و اوقاتی که در تراس خانه خلوت کرده‌اید. این روتختی‌ها را می‌توانید با نشیمن چادی‌شو ست کنید.

تمام سفارش‌های اُرلو در یک بسته‌بندی پارچه‌ای کاربردی تحویل داده می‌شوند. به این ترتیب گیرنده‌ی سفارش در کنار محصول دریافتی صاحب یک رومیزی از پارچه‌های سنتی ایرانی خواهد شد.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز دست‌ساز

فروشنده: اُرلو

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۳۱ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

رنگ‌بندی

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
$42.62

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
کوسن اُرسی
نشیمن چادی‌شو
شمد دارایی‌بافی
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
روتختی/روانداز شنزار
رومیزی ریشه
دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای