رولت روبی و اسطوخودوس

رولت روبی و استخودوس، شهرزاد شکوهی وند، پیکادو

آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی وند برای مناسبت‌های مختلف محصولات ویژه طراحی می‌کند. کیک رولت روبی و اسطوخودوس این آتلیه هم از محصولاتی است که مخصوص هدیه روز مادر طراحی شده‌اند. تم صورتی این محصول الهام‌گرفته از نماد روبان صورتی است؛ یعنی نماد اطلاع رسانی در مورد سرطان سینه. کیک رولت صورتی ترکیبی از اسفنج ساده، گاناش مونته اسطوخودوس، کنفی رزبری و روکش شکلات روبی است. جالب است که رنگ این روکش به طور طبیعی صورتی است، نه با رنگ‌های افزودنی. این شکلات از منحصربه‌فردترین و تازه‌ترین شکلات‌هایی است که اخیراً وارد دنیای شیرینی و شکلات شده و طعم میوه‌ای خاص و جذابی دارد. اگر برای هدیه روز مادر دلتان خواست این کیک را برای کسی از عزیزانتان در ایران بفرستید، می‌توانید با سفارش آنلاین این محصول در پیکادو ما را خبر کنید تا آن را از طرف شما تحویل دهیم.

*بعضی از محصولات آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند بر اساس وزن قیمت‌گذاری می‌شوند، در نتیجه احتمال دارد قیمتی که در پیکادو می‌بینید با قیمت‌های آنلاینِ دیگر کمی تفاوت داشته باشد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز لوکس زنانه

فروشنده: آتلیه‌ی شیرینی‌پزی شهرزاد شکوهی‌وند

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

چیزکیک نیویورکی
کیک وانیل و میوه
کیک شکلات و فندق
پاریس برست
الحمرا
آنترومه سیب و کارامل
کیک شکلات و رزبری
تارت توت فرنگی و بهار نارنج
آنترومه بادام زمینی
بابا تبریزی