رومیزی ریشه

قابل سفارش با ریشه‌های ساده
قابل سفارش با ریشه‌های ساده
قابل سفارش با ریشه‌های ساده
قابل سفارش با گره‌های دستی

رانرهای رومیزی «ریشه» پارچه‌ی دستبافت دارایی‌ است که پودهایش از دو طرف و از میان رومیزی بیرون کشیده شده‌اند. از قدیم هم ریشه‌ و گره‌کردن ریشه‌ی پارچه‌های دستبافت به عنوان زیور آن پارچه رایج بوده است. اما در رانرهای رومیزی ریشه، چند نخ از پودهای میانه‌ی کار را نیز بیرون کشیده‌ایم تا بتوانیم به شکل متفاوتی خلوت تارها را به چشم بیاوریم.

اگرچه دارایی‌بافی هنر پرقدمت با طرح‌های تکراری خاص خودش بوده و هست، این دستبافته با رنگ‌آمیزی امروزی و خاص خود می‌تواند به شما امکان استفاده از یک هنر بومی و در عین حال مدرن را در چیدمان منزل یا ارسال هدیه به عزیزانتان بدهد. این رومیزی را می‌توانید در سایز ۱۷۰ در ۵۰ سانتی‌متر به صورت گره‌خورده یا ریشه‌ی ساده سفارش دهید.

تمام سفارش‌های اُرلو در یک بسته‌بندی پارچه‌ای کاربردی تحویل داده می‌شوند. به این ترتیب گیرنده‌ی سفارش در کنار محصول دریافتی صاحب یک رومیزی از پارچه‌های سنتی ایرانی خواهد شد.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز دست‌ساز

فروشنده: اُرلو

این محصول به ۲ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۵۵ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

انتخاب طرفین رومیزی

۴۷۰,۰۰۰ تومان
$15.41

محصولات مکمل

دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
کوسن اُرسی
روتختی چادی‌شو
نشیمن چادی‌شو
شمد دارایی‌بافی
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
روتختی/روانداز شنزار
دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای