زرشک پلو با مرغ

زرشک پلو با مرغ رستوران سرآشپز کرج
زرشک پلو با مرغ رستوران سرآشپز کرج

زرشک‌پلو با مرغ همیشه یکی از غذاهای بی‌حاشیه و کم‌ادعای سفره‌های ایرانی بوده است و با وجود ظاهر ساده‌اش ریزه‌کاری‌های زیادی دارد تا خوب از آب در بیاید. اگر از علاقه‌مندان زرشک‌پلو با مرغ باشید، می‌توانید مطمئن باشید که این غذا در رستوران سرآشپز کرج با رعایت تمام ریزه‌کاری‌ها درست می‌شود و همان چیزی است که انتظارش را دارید (و احتمالا بهتر از آن). زرشک‌پلو با مرغ رستوران سرآشپز با ۴۰۰-۳۰۰ گرم مرغ (ران یا سینه) و همین‌طور برنج ایرانی همراه با زرشک درست می‌شود. هنگام انتخاب این غذا در سایت پیکادو می‌توانید نوع مرغ (ران/سینه) را مشخص کنید. برای سفارش آنلاین این غذا از خارج از ایران به ما در پیکادو خبر بدهید تا عزیزانتان را از طرف شما سورپریز کنیم.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و همچنین ۲۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران سرآشپز

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۰۳ شب)

این محصول در کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع مرغ
نوشیدنی
مخلفات

۱۰۱,۳۰۰ تومان
$3.32

محصولات مکمل

کباب کوبیده زعفرانی
جوجه‌کباب با استخوان
کباب برگ ممتاز گوسفندی
کباب بره‌ی گوسفندی
کباب شیشلیک با استخوان

از این فروشنده

جوجه‌کباب با استخوان
کباب برگ ممتاز گوسفندی
کباب شیشلیک با استخوان
کباب بره‌ی گوسفندی
کباب کوبیده زعفرانی