سالاد مخصوص مادو

سالاد در رستوران‌های غیرگیاهی هم پیدا می‌شود و برای همین سالادی که در رستوران‌های گیاهی ارائه می‌شود باید خیلی ویژه باشد که به چشم بیاید. باید گفت که سالاد مخصوص رستوران مادو خیلی خوب از پس این کار برآمده است. این سالاد با کاهوی فرانسوی، کاهو پیچ، پنیر مخصوص، زیتون، کیپر، چیپس خرما، گردو، گوجه‌ی گیلاسی و سس مخصوص درست می‌شود و برای بعضی‌ها می‌تواند به تنهایی یک غذای کامل باشد. البته بعضی‌ها هم وقتی می‌خواهند این سالاد را به کمک پیکادو برای عزیزانشان در تهران بفرستند، ترجیح می‌دهند که آن را با یکی دیگر از غذاهای منوی مادو ترکیب کنند.

• سالاد مخصوص مادو در رده‌ی غذاهای V یا Vegan (ویگن یا وگان) است؛ یعنی غذاهایی که در آن‌ها نه از گوشت و تخم‌مرغ خبری هست نه از لبنیات.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران گیاهی مادو

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۲:۰۳ ظهر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۳۹۹,۰۰۰ تومان
$8.85

محصولات مکمل

لازانیای مادو
کالزون مادو
حمص
اسپاگتی بلونز

از این فروشنده

لازانیای مادو
رتتویی
کالزون مادو
اسپاگتی بلونز
ساندویچ کوکو سبزی
حمص
پاستا پنه
کباب کوبیده گیاهی
پیتزا مادو
حلیم بادمجان
توفو تری‌یاکی
میلانو رایس