ساندویچ باربیکیوی مرغ

ساندویچ باربیکیوی مرغ قصاب

قصاب رستوران طرفداران گوشت قرمز است. با این حال یکی از محبوب‌ترین غذاهای منوی این رستوران ساندویچ باربیکیوی مرغ است که با ۱۱۰ گرم مرغ کباب‌شده, سس مخصوص قصاب و مخلفات متداول ساندویچ‌ها درست می‌شود، یعنی کاهو، گوجه‌فرنگی، خیارشور، و البته نان باگت کنجدی. ضمناً این ساندویچ با ۲۰۰ گرم سیب‌زمینی سرخ‌کرده سرو می‌شود. اگر در منوی رستوران قصاب به دنبال غذایی اقتصادی‌تر بودید یا به هر دلیلی ترجیح می‌دهید گیرنده‌ی هدیه‌تان گوشت قرمز مصرف نکند، ساندویچ باربیکیوی مرغ یکی از بهترین انتخاب‌هایتان است. پیکادو سفارش آنلاین شما از رستوران قصاب را از این رستوران تهیه می‌کند و در تازه‌ترین و گرم‌ترین شکل به دست عزیزانتان در تهران می‌رساند.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی، و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران ترکی قصاب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۴:۰۲ بعد از ظهر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
نوع خدمات

۱۸۳,۷۰۰ تومان
$6.02

محصولات مکمل

کونفه (کنافه)

از این فروشنده

چیزبرگر
کباب تند آدانا
استیک ریب‌آی
استیک راسته‌ی گوساله
کونفه (کنافه)
کوبیده با پسته
کباب چنجه‌ی گوسفندی

نمونه سفارش‌ها