سبزی پلو با گردن گوسفند

سبزی پلو با گردن گوسفند و آلو انار و برنج طارم، رستوران برگ ریزان، پیکادو

سبزی‌پلو با گوشت گردن بره از جمله غذا‌های مجلسی و اعیانی ایرانی‌ها است. استفاده از انواع ادویه‌جات معطر، پیاز و سیر فراوان و سرخ شدن آن‌ها در کره‌ی محلی راز اصلی خوشمزه شدن این غذا در رستوران برگ‌ریزان است. ضمناً شوید پلو با عطر و طعم بی‌نظیرش کیفیت خاصی به این غذا داده است. و از همه مهم‌تر: مثل خیلی از غذاهای دیگر برگ‌ریزان، این غذا هم با خورشت ناردون سرو می‌شود. با سفارش آنلاین این غذا در پیکادو می‌توانید عزیزانتان در بابل و شهرهای اطرافش را به یک غذای سورپریزی دعوت کنید و از راه دور شریک شادی‌های آن‌ها باشید.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ارسال غذا همیشه یکی از سورپریزهای جذاب است. ما در پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران برگ ریزان را به دست عزیزانتان در بابل می‌رسانیم.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱:۴۲ صبح)

این محصول در بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۸۷۶,۸۰۰ تومان
$19.44

محصولات مکمل

چلو اردک محلی
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
جعبه‌ی رز سفید
گلدان یوکا

از این فروشنده

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی
مجمع مخصوص سر‌آشپز
چلو جوجه کباب
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی