سیکاس

سیکاس (نخل زینتی)

سیکاس یا نخل زینتی گیاهی است نجیب و در عین حال سرزنده، با شادمانگی‌ای بالغانه. این گیاه دوست‌داشتنی سرعت رشدی بسیار کم و عمری طولانی دارد. برگ‌هایش در اوایل رشدشان نرم و لطیفند اما پس از چند هفته سفت‌تر و البته سبزرنگ‌تر و دلپذیرتر می‌شوند. همان‌طور که از اسم و تصویرش هم مشخص است، برگ‌های سیکاس مثل نخل هستند ولی براق‌تر، چرمی‌تر و نوک‌تیزتر. یکی از ویژگی‌های سیکاس مقاوم بودنش است؛ یعنی به آبیاری چندان زیادی نیاز ندارد چون می‌تواند آب را در ساقه‌های خود ذخیره کند. موضوع مهم و حیاتی درباره‌ی این گیاه خوشگل نور است: نور زیاد و مستقیم (چون به هر حال سیکاس یک جور نخل است!). البته سیکاس می‌تواند خود را با چند ساعتی نور روزانه هم سازگار کند.

سیکاس هدیه‌ای است که با خیال راحت می‌توان آن را انتخاب کرد، چون سخت‌گیرترین سلیقه‌ها هم تابِ مقاومت در برابرِ برگ‌های درخشان سیکاس را ندارند. خلاصه اگر برای سفارش آنلاین گل و ارسالش به عزیزانتان دنبال یک گیاه آپارتمانی شیک بودید، سیکاس را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در نظر داشته باشید. ما در پیکادو تازه‌ترین و سرحال‌ترین سیکاس ممکن را به دست عزیزانتان می‌رسانیم و از طرف شما غافلگیرشان می‌کنیم.

بخش: گل

برچسبها:

فروشنده: گلِ پیکادو

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

باکس گل رز یک طرفه (سرخ)
باکس گل‌های الوان (تم صورتی)
باکس گل رز یک طرفه (سفید)
دسته‌گل سپیده
دسته‌گل بنفشه
دسته‌گل زنبوری
دسته‌گل قرمزی
دسته‌گل ملیح
استند گل ترحیم
استند گل ترحیم بیضی
باکس گل آفتابگردان
چیپسوفیلیا (دسته‌گل عروس)
دسته‌گل اقتصادی چیپسوفیلیا
باکس گل‌های الوان (تم کرم)
باکس گل رز یک طرفه (صورتی)
گلدان لیلیوم اورینتال و رز
جعبه‌ی رز سرخ
جعبه‌ی رز صورتی
جعبه‌ی رز سفید
باکس گل داوودی/رز سفید/ آلسترومیا/چیپسوفیلیا
ارکیده
دسته گل رز سرخ
دسته گل آفتابگردان
باکس چیپسوفیلیا
باکس لیلیوم
باکس گل سفید
گلدان کریستالی رز قرمز
باکس رز ترکیبی
باکس رز قلبی
گلدان کریستالی رز ترکیبی
باکس استوانه‌ای رز
باکس تاجی رز قرمز
گلدان رز