شمد دارایی‌بافی

شمد دارایی‌بافی ارلو، پیکادو
شمد دارایی‌بافی ارلو، پیکادو
شمد دارایی‌بافی ارلو، پیکادو
بسته‌بندی پارچه‌ای با قابلیت تبدیل به رومیزی، ارلو، پیکادو

همه‌ی ما شمد را به عنوان رواندازی تابستانی و خنک می‌شناسیم که طرح‌های به‌خصوصی دارد. اما این شمدهای دست‌بافت دارایی‌بافی علاوه بر جنس ابریشمینشان انگار نسخه‌ی مدرن‌شده‌ی شمدهای قدیمی‌اند، نسخه‌ای که تا حالا ندیده‌ایم. طراحی و رنگ‌آمیزی مدرن و ساختارشکنانه‌ی این دست‌بافته‌ها می‌تواند گزینه‌ی مطلوبی باشد برای یک هدیه‌ی منحصربه‌فرد و سفارشی برای عزیزانتان در ایران. شمد دارایی‌بافی اُرلو را می‌شود به عنوان شنل، روانداز، رومیزی و... استفاده کرد.

دو طرف این شمدها گره‌هایی هست که به دست خانواده‌های روستایی اطراف یزد بافته می‌شوند. ضمناً شمد دارایی در دو رنگ قابل سفارش است و اندازه‌اش هم ۱۶۵ در ۲۵۰ سانتی‌متر است.

تمام سفارش‌های اُرلو در یک بسته‌بندی پارچه‌ای کاربردی تحویل داده می‌شوند. به این ترتیب گیرنده‌ی سفارش در کنار محصول دریافتی صاحب یک رومیزی از پارچه‌های سنتی ایرانی خواهد شد.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز دست‌ساز

فروشنده: اُرلو

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۲:۴۳ بعد از ظهر)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

رنگ‌بندی

۸۹۰,۰۰۰ تومان
$29.18

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
کوسن اُرسی
روتختی چادی‌شو
نشیمن چادی‌شو
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
روتختی/روانداز شنزار
رومیزی ریشه
دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای
حوله‌ی سفری