قاب عکس عشق افقی با بسته‌بندی نمدی

قاب عکس افقی عشق، میناساز
قاب عکس افقی عشق، میناساز
بسته‌بندی قاب عکس عشق، میناساز

می‌خواهید یک یادگاری خاص و شخصی‌سازی‌شده به کسی هدیه بدهید؟ قاب عکس عشق از فروشگاه میناساز یکی از انتخاب‌های محبوب پیکادو است. این قاب عکس افقی (که نسخه‌ی عمودی هم دارد) با ابعاد ۲۳ در ۲۸ سانتی‌متر می‌تواند یکی از عکس‌های انتخابی شما (به ابعاد ۱۸ در ۱۳ سانتی‌متر) را در خودش جا بدهد و هدیه‌ای ماندگار و خاص باشد برای کسی که می‌خواهید به او بگویید چقدر به یادش هستید. هدایای دست‌ساز به دلیل توجه و عشقی که در ساختنشان صرف می‌شود، تاثیر عمیق‌تر و ماندگارتری در دل گیرنده به جا می‌گذارند. جنس این قاب عکس چوب کاج است و واژه‌ی «عشق» هم در حاشیه‌ی آن معرق کاری شده است. بسته‌بندی نمدی این قاب عکس هم آن را خاص‌تر و ارزشمندتر کرده است.

برای خرید آنلاین آثار دست‌ساز میناساز می‌توانید سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در هر نقطه از ایران به عزیزانتان تحویل دهیم. فقط یادتان نرود که عکس موردعلاقه‌تان (مثلاً یک عکس خاطره‌انگیز با گیرنده‌ی هدیه) را هنگام ثبت سفارش آپلود کنید.

*کارهای میناساز دست‌سازند و در نتیجه ممکن است آثار تولیدی از نظر رنگ چوب یا اندازه و محل قرارگیری کلمات تفاوت‌هایی جزئی با همدیگر (و با عکس) داشته باشند.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد رسمی عروسی سورپریز مهرآمیز دست‌ساز

فروشنده: میناساز

این محصول به ۱ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹:۴۷ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

فایل تصویری با اندازه‌ی حداکثر ۵ مگابایت
۴۳۰,۰۰۰ تومان
$14.10

از این فروشنده