قاب عکس عشق عمودی

قاب عکس افقی عشق، میناساز
قاب عکس افقی عشق، میناساز
بسته‌بندی قاب عکس عشق، میناساز

می‌خواهید یک یادگاری خاص و شخصی‌سازی‌شده به کسی هدیه بدهید؟ قاب عکس عشق از فروشگاه میناساز یکی از انتخاب‌های محبوب پیکادو است. این قاب عکس عمودی (که نسخه‌ی افقی هم دارد) با ابعاد ۲۳ در ۲۸ سانتی‌متر می‌تواند یکی از عکس‌های انتخابی شما (به ابعاد ۱۸ در ۱۳ سانتی‌متر) را در خودش جا بدهد و هدیه‌ای ماندگار و خاص باشد برای کسی که می‌خواهید به او بگویید چقدر به یادش هستید. هدایای دست‌ساز به دلیل توجه و عشقی که در ساختنشان صرف می‌شود، تاثیر عمیق‌تر و ماندگارتری در دل گیرنده به جا می‌گذارند. جنس این قاب عکس چوب کاج است و واژه‌ی «عشق» هم در حاشیه‌ی آن معرق کاری شده است. بسته‌بندی زیبای این قاب عکس هم آن را خاص‌تر و ارزشمندتر کرده است (عکس سوم).

برای خرید آنلاین آثار دست‌ساز میناساز می‌توانید سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در هر نقطه از ایران به عزیزانتان تحویل دهیم. فقط یادتان نرود که عکس موردعلاقه‌تان (مثلاً یک عکس خاطره‌انگیز با گیرنده‌ی هدیه) را هنگام ثبت سفارش آپلود کنید.

*کارهای میناساز دست‌سازند و در نتیجه ممکن است آثار تولیدی از نظر رنگ چوب یا اندازه و محل قرارگیری کلمات تفاوت‌هایی جزئی با همدیگر (و با عکس) داشته باشند.

بخش: هدیه

برچسبها:

فروشنده: میناساز

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.