قاب عکس یادت

اگر برای ارسال هدیه به ایران به دنبال یک اثر دست‌ساز می‌گردید، قاب عکس «من از یادت نمی‌کاهم» از فروشگاه میناساز یکی از انتخاب‌های محبوب سایت پیکادو است. این قاب عکس با ابعاد ۲۳ در ۲۸ سانتی‌متر می‌تواند یکی از عکس‌های انتخابی شما (به ابعاد ۱۸ در ۱۳ سانتی‌متر) را در خودش جا بدهد و هدیه‌ای به‌یادماندنی باشد برای کسی که می‌خواهید به او بگویید چقدر به یادش هستید. هدایای دست‌ساز به دلیل توجه و عشقی که در ساختنشان صرف می‌شود، تاثیر عمیق‌تر و ماندگارتری در دل گیرنده به جا می‌گذارند. جنس این قاب عکس چوب کاج است و عبارت «من از یادت نمی‌کاهم» هم در حاشیه‌ی آن منبت‌کاری شده است.

برای خرید آنلاین آثار دست‌ساز میناساز می‌توانید سفارشتان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در هر نقطه از ایران به عزیزانتان تحویل دهیم. فقط یادتان نرود که عکس موردعلاقه‌تان (مثلاً یک عکس خاطره‌انگیز با گیرنده‌ی هدیه) را هنگام ثبت سفارش آپلود کنید.

*کارهای میناساز دست‌سازند و در نتیجه ممکن است آثار تولیدی از نظر رنگ چوب یا اندازه و محل قرارگیری کلمات تفاوت‌هایی جزئی با همدیگر (و با عکس) داشته باشند.

بخش: هدیه

برچسبها:

فروشنده: میناساز

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.