لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل شورولت کوروت

لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل شورولت کوروت
لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل شورولت کوروت
لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل شورولت کوروت
لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل شورولت کوروت

مجموعه‌ی تکنیک (TECHNIC) لگو با این هدف خلق شد که اسباب‌بازی‌هایی پیچیده‌تر با عملکرد فنی به محصولات لگو اضافه کند. ساختن محصولات مجموعه‌ی تکنیک معمولاً چالش‌برانگیزتر از مدل‌های عادی است و می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. مدل‌های مجموعه‌ی تکنیک می‌توانند ماشین و هواپیما باشند یا ساختمان، شخصیت‌های داستانی یا حتی نمایی از یک شهر.

محصولاتی که در رده‌ی ۲ در ۱ (2x1) قرار می‌گیرند مثل یک تیر و دو نشان هستند، یعنی با قطعاتی یکسان می‌توانید دو اسباب‌بازی متفاوت درست کنید، مثل این محصول که با قطعاتش هم می‌شود یک شورولت کوروت درست کرد و هم یک هات راد. این شورلت جزئیات زیادی مثل فرمان، دنده و... دارد و بسیار شبیه نمونه‌ی واقعی است. حرکت چرخ‌ها به چپ و راست و تکان خوردن پیستون‌ها همراه با حرکت ماشین از دیگر ویژگی‌های این محصول از سری تکنیک لگو است. اگر کودکی در خانواده یا دوستانتان در ایران هست که می‌خواهید از همان سن کم با مفاهیم مهندسی آشنایش کنید، در صفحه‌ی درستی هستید!

مشخصات محصول:
محصول شرکت دانمارکی لگو
دارای مجوز رسمی ساخت کالا از کمپانی کوروت (Corvette)
دارای ۵۷۹ قطعه
ابعاد شورولت: ۲۹x۱۲x۸ سانتی‌متر
ابعاد هات راد: ۲۳x۱۲x۸ سانتی‌متر
ساخته‌شده از پلاستیک ABS و فاقد مواد سمی

*قیمت محصولات اسباب‌بازی در سایت پیکادو مستقیما از سایت فروشنده خوانده می‌شود و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن اضافه می‌شود.

اگر خواستید این اسباب‌بازی یا هر اسباب‌بازی دیگری از لگو یا فروشگاه توی‌توی را به کسی در ایران سوغات بدهید، پیکادو هدیه‌ی شما را از سایت توی‌توی تهیه می‌کند و به بهترین شکل به دست عزیزانتان می‌رساند.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز کودک و نوجوان

فروشنده: توی‌توی

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

سگ رباتیک لوسی
یونیکورن چرخ دار چوبی پیکاردو
کلاه گروه‌بندی سخنگوی هری پاتر
بیبی یودا رباتیک Star Wars
فیگور ۹ سانتی فانکو پاپ بتمن
عروسک ۴۶ سانتی OG مدل April
پک ۶ تایی خمیربازی درخشان Play Doh
عروسک LOL Surprise سری OMG Remix مدل Lonestar
اسکوییکی سگ بادکنکی رباتیک