لگو تکنیک ۲ در ۱، مدل قایق قدرت

لگو 2x1 مدل قایق قدرت، سری تکنیک
لگو 2x1 مدل قایق قدرت، سری تکنیک
لگو 2x1 مدل قایق قدرت، سری تکنیک
لگو 2x1 مدل قایق قدرت، سری تکنیک

مجموعه‌ی تکنیک (TECHNIC) لگو با این هدف خلق شد که اسباب‌بازی‌هایی پیچیده‌تر با عملکرد فنی به محصولات لگو اضافه کند. ساختن محصولات مجموعه‌ی تکنیک معمولاً چالش‌برانگیزتر از مدل‌های عادی است و می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. مدل‌های مجموعه‌ی تکنیک می‌توانند ماشین و هواپیما باشند یا ساختمان، شخصیت‌های داستانی یا حتی نمایی از یک شهر.

محصولاتی که در رده‌ی ۲ در ۱ (2x1) قرار می‌گیرند مثل یک تیر و دو نشان هستند، یعنی با قطعاتی یکسان می‌توانید دو اسباب‌بازی متفاوت درست کنید. خلاصه اگر کودکی در خانواده یا دوستانتان در ایران هست که می‌خواهید با یک اسباب‌بازی به‌یادماندنی ذهنش را به چالش بکشید، این محصول را درست انتخاب کرده‌اید!

مشخصات محصول:
محصول شرکت دانمارکی لگو
دارای ۱۷۴ قطعه
مدل 2x1
ابعاد قایق قدرت: ۷x۹x۲۳
ابعاد قایق زیر آب: ۷x۱۰x۲۰
ساخته‌شده از پلاستیک ABS و فاقد مواد سمی

*قیمت محصولات اسباب‌بازی در سایت پیکادو مستقیما از سایت فروشنده خوانده می‌شود و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن اضافه می‌شود.

اگر خواستید این اسباب‌بازی یا هر اسباب‌بازی دیگری از لگو یا فروشگاه توی‌توی را به کسی در ایران سوغات بدهید، پیکادو هدیه‌ی شما را از سایت توی‌توی تهیه می‌کند و به بهترین شکل به دست عزیزانتان می‌رساند.

بخش: هدیه

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز کودک و نوجوان

فروشنده: توی‌توی

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده