لگو هری پاتر مدل اتوبوس شوالیه

لگو هری پاتر مدل اتوبوس شوالیه
لگو هری پاتر مدل اتوبوس شوالیه
لگو هری پاتر مدل اتوبوس شوالیه
لگو هری پاتر مدل اتوبوس شوالیه

مجموعه‌ی هری پاتر از آن دسته کتاب‌ها و فیلم‌هایی است که هم جوان‌های امروز با آن خاطره دارند و هم نوجوان‌ها و حتی کودکان. برای همین هدیه دادن و هدیه گرفتن محصولات هری پاتر همیشه هیجان‌انگیز است و سن نمی‌شناسد. مجموعه‌ی هری پاتر لگو قرار است آدم را وارد دنیای جادویی و اسرارآمیز این جادوگر جوان کند. این مجموعه با داشتن المان‌ها و آدمک‌های هری پاتر، بازی را برای بچه‌ها هیجان‌انگیزتر می‌کند و به تخیلاتشان رنگی از واقعیت می‌پاشد.

اتوبوس شوالیه با جزئیات زیادی مشابه با نمونه‌ی واقعی در فیلم هری پاتر طراحی شده است. این محصول بعد از سرهم‌بندی شامل یک اتوبوس سه‌طبقه است که از کنار و همچنین از بالا برای دسترسی بهتر به جزئیات داخلی باز می‌شود. لوستر داخل اتوبوس متحرک است و ضمناً سه آدمک یا مینی‌فیگور از شخصیت‌های هری پاتر، استن شانپایک و ارنی پرنگ به جذابیت این اسباب‌بازی افزوده‌اند.

مشخصات محصول:
محصول شرکت دانمارکی لگو
دارای مجوز رسمی ساخت کالا از فیلم Harry Potter
دارای ۴۰۳ قطعه
دارای ۳ آدمک (فیگور)
ابعاد اتوبوس حدود ۱۶x۱۶x۶ سانتی‌متر
ساخته‌شده از پلاستیک ABS و فاقد مواد سمی

*قیمت محصولات اسباب‌بازی در سایت پیکادو مستقیما از سایت فروشنده خوانده می‌شود و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۵ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی به آن اضافه می‌شود.

اگر خواستید این اسباب‌بازی یا هر اسباب‌بازی دیگری از لگو یا فروشگاه توی‌توی را به کسی در ایران سوغات بدهید، پیکادو هدیه‌ی شما را از سایت توی‌توی تهیه می‌کند و به بهترین شکل به دست عزیزانتان می‌رساند.

بخش: هدیه

برچسبها: کودک و نوجوان

فروشنده: توی‌توی

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

از این فروشنده

یونیکورن چرخ دار چوبی پیکاردو
کلاه گروه‌بندی سخنگوی هری پاتر
اسکوییکی سگ بادکنکی رباتیک
ماسک و شنل بتمن
عروسک ۲۶ سانتی دختر کفشدوزکی