مافین شکلاتی کامران

مافین جزو آن دسته از کیک‌های کوچک و تک‌نفره‌ی معروف و خوشمزه‌ای است که هنگام صبحانه، عصرانه (همراه با چای و قهوه) یا به عنوان دسر پس از شام خورده می‌شود. این کیک نیمه‌شیرین یک نفره است و به دلیل تک‌نفره بودن، نداشتن خامه و کم‌شیرین‌بودنش، از آن کیک‌هایی است که می‌تواند با سبک غذایی سالم سازگار باشد. ضمناً اندازه‌ی کوچک مافین باعث شده که در جشن‌های مخصوص کودکان از آن زیاد استفاده شود.

تنوع در مزه‌ی مافین‌ها زیاد است، اما یکی از محبوب‌ترین آن‌ها طعم شکلاتی است. در این نوع مافین پودر کاکائو به کار رفته است و همین قضیه مافین شکلاتی را محبوب قلب‌های شکلات‌دوست کرده است. خبر خوب این که مافین شکلاتی کامران مغز گردو هم دارد و بسیار باکیفیت پخت می‌شود.

برای خوشحال‌کردن دوستان و آشناهایتان در ایران می‌توانید با کمک پیکادو این مافین‌های تازه و خوشمزه را به آن‌ها برسانید و آن‌ها را غافل‌گیر و خوشحال کنید. پیکادو سعی کرده است ارسال هدیه به ایران و رقم زدن این لحظه‌های خوشحال‌کننده را برای شما و عزیزانتان آسان کند.

*قیمت‌ درج‌شده برای هر یک کیلوگرم شیرینی است.
**قیمت‌های پیکادو با احتساب ضریب نوسان قیمت است.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی چاشنی رژیمی

فروشنده: شیرینی کامران

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱۲:۱۲ صبح)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

۱۵۸,۵۰۰ تومان
$5.20

از این فروشنده

کیک گردویی کامران
کلوچه مسقطی کامران
کیک فنجانی کامران
کیک کشمشی کامران
قیطونی پسته‌ای کامران
باقلوا استانبولی کامران