مجمع مخصوص سر‌آشپز

مجمع مخصوص سر‌آشپز، رستوران برگ ریزان، پیکادو

می‌خواهید چند تا از غذاهای پرطرفدار رستوران برگ ریزان را یک جا ببینید؟ مجمع مخصوص سرآشپز دقیقاً برای همین درست شده است.این غذا شامل گردن گوسفندی، ماهیچه‌ی گوسفندی، اکبر جوجه، کباب بناب، دو پرس کته‌ی زعفرانی، دو پرس کته سبزی، چهار پرس سوپ، و سیب زمینی سرخ شده است. مجمع مخصوص سرآشپز انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه است برای سورپریز کردن جمع‌های دوستانه یا خانواده‌ی شما در بابل و شهرهای اطراف. خلاصه اگر می‌خواهید زحمت تهیه‌ی غذا را در یک ظهر جمعه از دوش خانواده‌تان بردارید یا جمع دوستانتان را از راه دور سورپریز کنید، محصول خوبی را انتخاب کرده‌اید.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ارسال غذا همیشه یکی از سورپریزهای جذاب است. ما در پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران برگ ریزان را به دست عزیزانتان در بابل می‌رسانیم.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• تعداد و قیمت مخلفات این محصول برای چهار نفر در نظر گرفته شده است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز بزم

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱:۱۲ بعد از ظهر)

این محصول در بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۲,۶۱۴,۵۰۰ تومان
$58.27

محصولات مکمل

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی

از این فروشنده

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی
سبزی پلو با گردن گوسفند
چلو جوجه کباب
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی