مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان (۳ نفره)

مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان، پیکادو

مرغ کنتاکی یکی از غذاهای (یا حتی نمادهای) معروف آمریکایی است که به خاطر طعم خاصش در همه جای دنیا طرفدار پیدا کرده. مرغ کنتاکی یا مرغ سوخاری کنتاکی را با عنوان «KFC» هم می‌شناسند. رستوران هفت خوان شیراز برای پخت این غذا روشی حرفه‌ای به کار می‌برد که ضمن حفظ طعم کنتاکی، تازگی مواد غذایی و سالم بودن غذا را هم در نظر می‌گیرد. در واقع هفت‌خوان تمامی مرغ‌های مصرفی خودش را از مرغ سبز (بدون تزریق آنتی‌بیوتیک و داروهای شیمیایی) تهیه می‌کند؛ آن هم مرغ سبزهایی که به سفارشِ خود مجموعه‌ی هفت خوان با سبزیجات معطری مثل رُزماری یا ادویه‌جاتی مثل دارچین تغذیه می‌شوند. مرغ سبز یا مرغ ارگانیک در مقایسه با مرغ معمولی کیفیت گوشت بهتری هم دارد.

اگر دوست دارید دورادور یک میهمانی خانوادگی یا دوستانه برگزار کنید، مرغ کنتاکی خانواده هفت خوان یک ترکیب غذای عالی است: سه تکه مرغ نرمال، سه تکه مرغ اسپایسی، شش عدد بال سوخاری، سیب‌زمینی و سه عدد سالاد کلم. برای ارسال هدیه به ایران و خوشحال کردن عزیزانتان هم، طبق معمول، می‌توانید روی پیکادو حساب کنید.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.
• قیمت مخلفات این محصول برای سه نفر در نظر گرفته شده است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم رژیمی

فروشنده: مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱:۵۹ صبح)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع خدمات
نوشیدنی
مخلفات

۹۹۱,۲۰۰ تومان
$21.98

از این فروشنده

دیزی مخصوص هفت‌خوان
چلو و خورشت فسنجان
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
پیتزا مخصوص هفت‌خوان
کلم پلو با کوفته قلقلی
سالاد میگو (با سُس سبز)
سبزی‌پلو با ماهی شیر
سوپ بلدرچین
چلو خورشت قرمه سبزی
چلو کباب کوبیده
حلیم بادمجان هفت‌خوان
خوراک کباب سلطانی
سالاد سزار هفت‌‌خوان
برگر مخصوص هفت خوان