پاریس برست

پاریس برست تک‌نفره
پاریس برست متوسط

پاریس برست یک جور دسر فرانسوی است که با خمیر پفی و خامه‌ی طعم‌دارشده‌ی پرالین درست می‌شود. تاریخچه‌ی این دسر به سال ۱۹۱۰ برمی‌گردد، یعنی زمانی که در جریان مسابقات دوچرخه‌سواری پاریس-برست یک شیرینی‌پز فرانسوی به نام لوئیس دوراند این شیرینی را به شکل چرخ درست کرد. پاریس برست در آن زمان به خاطر کالری بالا و اسم جذابش حسابی بین دوچرخه‌سوارها محبوب شد. بعد از آن هم جای خودش را به عنوان یک شیرینی در کل فرانسه و بعدتر در کل جهان تثبیت کرد.

پاریس برستی که در آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند درست می‌شود متشکل است از خمیر شو، کرم موسیلین فندق و بنه (پسته وحشی). اندازه‌ی کوچک این دسر تک‌نفره است و اندازه‌ی متوسطش مناسب ۶-۵ نفر. برای ارسال پاریس برست (یا هر دسر دیگری از آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند) به دست عزیزانتان در تهران و کرج به ما در پیکادو خبر بدهید تا آن‌ها را به نیابت شما سورپریز کنیم. پاریس برست می‌تواند همراه بی‌نظیری باشد برای چای یا قهوه‌ی صبح و عصر.

*بعضی از محصولات آتلیه‌ی شهرزاد شکوهی‌وند بر اساس وزن قیمت‌گذاری می‌شوند، در نتیجه احتمال دارد قیمتی که در پیکادو می‌بینید با قیمت‌های آنلاینِ دیگر کمی تفاوت داشته باشد.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی

فروشنده: آتلیه‌ی شیرینی‌پزی شهرزاد شکوهی‌وند

این محصول به ۱۲ ساعت زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۱:۵۹ شب)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه

۹۰,۰۰۰ تومان
$2.95

محصولات مکمل

زامیفولیای کوچک
آنترومه سیب و کارامل
بادکنک هلیومی
شکلات پالت مخروطی
شمع

از این فروشنده

چیزکیک نیویورکی
کیک وانیل و میوه
کیک شکلات و فندق
الحمرا
آنترومه سیب و کارامل
کیک شکلات و رزبری
تارت توت فرنگی و بهار نارنج
آنترومه بادام زمینی
بابا تبریزی