پیتزای خامه و سبزیجات پخته

یکی از محبوب‌ترین پیتزاهای گیاهی رستوران آناندا پیتزای خامه و سبزیجات است که با خمیر پیتزای کلاسیک ۲۴ سانتی‌متری، خامه، کرفس، کدو، هویج و سبزی معطر درست می‌شود. در منوی رستوران آناندا پیتزادوست‌ها به راحتی از پیتزای خامه و سبزیجات پخته نمی‌گذرند، حتی پیتزادوست‌هایی که چندان هم طرفدار پیتزاهای گیاهی نیستند. اگر هزاران کیلومتر از ایران دورید و می‌خواهید این پیتزا را برای کسی در تهران یا کرج ارسال کنید، ما در پیکادو سفارش شما را تهیه می‌کنیم و به دست عزیزانتان می‌رسانیم.

• لازانیای آناندا در رده‌ی غذاهای LV یا Lacto-Vegetarian است؛ یعنی غذاهایی که در آن‌ها از گوشت و تخم‌مرغ خبری نیست ولی لبنیات دارند.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم کودک و نوجوان

فروشنده: رستوران گیاهی مادو

این محصول فعلا توسط فروشنده ناموجود اعلام شده است. به محض این که محصول دوباره موجود شود امکان خرید آن از پیکادو میسر خواهد شد.

محصولات مکمل

لازانیای مادو
سالاد مخصوص مادو
کالزون مادو
رتتویی
کیک با طرح تدی
پاستا پنه

از این فروشنده

لازانیای مادو
رتتویی
کالزون مادو
اسپاگتی بلونز
سالاد مخصوص مادو
ساندویچ کوکو سبزی
حمص
پاستا پنه
کباب کوبیده گیاهی
پیتزا مادو
حلیم بادمجان
توفو تری‌یاکی
میلانو رایس

نمونه سفارش‌ها