پیتزای خامه و سبزیجات پخته

یکی از محبوب‌ترین پیتزاهای گیاهی رستوران آناندا پیتزای خامه و سبزیجات است که با خمیر پیتزای کلاسیک ۲۴ سانتی‌متری، خامه، کرفس، کدو، هویج و سبزی معطر درست می‌شود. در منوی رستوران آناندا پیتزادوست‌ها به راحتی از پیتزای خامه و سبزیجات پخته نمی‌گذرند، حتی پیتزادوست‌هایی که چندان هم طرفدار پیتزاهای گیاهی نیستند. اگر هزاران کیلومتر از ایران دورید و می‌خواهید این پیتزا را برای کسی در تهران یا کرج ارسال کنید، ما در پیکادو سفارش شما را تهیه می‌کنیم و به دست عزیزانتان می‌رسانیم.

*لازانیای آناندا در رده‌ی غذاهای LV یا Lacto-Vegetarian است؛ یعنی غذاهایی که در آن‌ها از گوشت و تخم‌مرغ خبری نیست ولی لبنیات دارند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران گیاهی آناندا

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۱ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۲۸ بعد از ظهر)

این محصول در تهران قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۱۳۰,۵۰۰ تومان
$4.28

محصولات مکمل

سالاد مخصوص آناندا
لازانیای آناندا
کالزون آناندا
اسپاگتی آناندا

از این فروشنده

لازانیای آناندا
اسپاگتی آناندا
کالزون آناندا
اسپاگتی بلونز
سالاد مخصوص آناندا