پیتزا استیک

پیتزا استیک ناپل شیراز پیکادو

یکی دیگر از ایتالیایی‌های خوشمزه‌ی ناپل، پیتزا استیک آن است. طبیعتاً کسانی این مدل را انتخاب می‌کنند که ترکیب گوشت و استیک با پیتزا را می‌پسندند. در پیتزا استیک از سوسیس یا کالباس استفاده نمی‌شود. در نتیجه پیتزا استیک ناپل را می‌توان جزو غذاهای سالم و با ارزش غذایی بالای این رستوران دانست. فرق پیتزا استیک و پیتزا فیلتوی ناپل در شکل استفاده از گوشت است: در فیلتو گوشت‌ به صورت ورقه‌ای است و در استیک به صورت چرخ‌شده. البته در هر دو مدل، گوشت گریل می‌شود.

پیتزا استیک ناپل هم از خوش‌رنگ‌ترین پیتزاهای دنیاست؛ با این محتویات: فیله‌ی گوساله‌ی گریل‌شده به صورت چرخ‌شده، پنیر ترکیبی، فلفل دلمه‌ای، زیتون، قارچ و دست آخر هم سُس مخصوص. ضمن این‌که پیتزا ناپل در آماده‌سازی نان پیتزا از سُس‌ گوجه‌های دست‌سازی استفاده می‌کند که با علاقه و دقت تهیه می‌شوند و منحصربه‌فردند.

تقریبا هر کس در هر سنی، از کودک گرفته تا سالمند، از خوردنِ پیتزا لذت می‌برد. به همین خاطر پیتزا یکی از گزینه‌های مطمئن برای مهمان کردن عزیزانتان در ایران است؛ به خصوص پیتزا استیک مقوّی و خوشمزه‌ی ناپل که قیمت بسیار مناسبی هم دارد. نگران ارسال هدیه به ایران هم نباشید. پیکادو را راه انداخته‌ایم تا با هم خانواده و دوستان شما را خوشحال کنیم.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ضریب نوسان قیمت است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: پیتزا ایتالیایی ناپل

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۳:۵۳ بعد از ظهر)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۴۹۶,۱۰۰ تومان
$11.01

محصولات مکمل

دسته‌گل رز/داوودی مینیاتوری/میخک/آلسترومریا
باقلوا استانبولی کامران
رول هات‌داگ
پیتزا چیکن پستو

از این فروشنده

پیتزا فیلتو
رول هات‌داگ
پیتزا چیکن پستو
پیتزا وجیتا
سالاد سزار ناپل