پیتزا مخصوص آمریکایی

پیتزا مخصوص آمریکایی، توسکا تبریز، پیکادو
پیتزا مخصوص آمریکایی توسکا تبریز

خیلی‌ها فست‌فود توسکا در تبریز را به پیتزاهایش می‌شناسند و اصولاً برای غذایی جز پیتزا به این رستوران نمی‌روند. بین پیتزاهای جورواجور توسکا، پیتزای مخصوص آمریکایی جزو پرطرفدارترین‌هاست. این پیتزا با خمیر پیتزای ۲۳ سانتی‌متری درست می‌شود و مخلفاتش را ژامبون فیله‌ی گوساله و مرغ ۹۵%، قارچ، گوشت، گوجه، هات داگ، فلفل دلمه‌ای و سس بیانز تشکیل می‌دهد. اگر قصد سفارش آنلاین غذا برای سورپریز کردن عزیزانتان در تبریز را داشتید، پیتزا مخصوص آمریکایی رستوران توسکا انتخاب مطمئن و خوشمزه‌ای است.

• اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید، برای سفارش آنلاین غذا از رستوران توسکا در تبریز می‌توانید به ما در پیکادو اطلاع دهید تا نزدیکانتان را از طرف شما سورپریز کنیم.
• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران توسکا

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۵:۰۰ عصر)

این محصول در تبریز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

مخلفات
نوشیدنی

۳۸۵,۹۰۰ تومان
$8.57

از این فروشنده

پیتزا گرند بیف (ایتالیایی)
پیتزا چانو (ایتالیایی)
مرغ سوخاری
سطل سوخاری میکس
پیتزا چیکن سیسیلی (ایتالیایی)
پیده زبان