پیتزا مخصوص هفت‌خوان

پیتزا مخصوص، هفت خوان شیراز، پیکادو
پیتزا مخصوص، هفت خوان شیراز، پیکادو

مثل بقیه‌ی غذاهای هفت‌خوان، پیتزا مخصوص هفت‌خوان هم منحصربه‌فرد و بی‌نظیر است. برای تهیه‌ی این غذا از خمیر پیتزای آمریکایی ستاره‌ای‌شکل استفاده می‌شود که همین موضوع شکل و شمایل متفاوت و بامزه‌ای به غذا داده است. از آن مهم‌تر این‌که مواد این پیتزا تازه و باکیفیت است. ترکیبش هم طوری است که در دسته‌بندی‌های رایج پیتزاها نمی‌گنجد. با دیدن محتویات این پیتزا ترکیب خاص آن را متوجه خواهید شد: ژامبون پپرونی، گوشت گوساله‌ی نگینی، قارچ، زیتون، پیاز، سوسیس انگشتی (8 عدد)، پنیر چیزبرگر و گوجه‌ی نگینی.

اگر به فکر ارسال هدیه به ایران برای دوستان و عزیزان‌تان هستید، پیتزا مخصوص هفت خوان را درست انتخاب کرده‌اید: با سفارش آنلاین غذا از رستوران هفت خوان از راه دور مهمانی برگزار کنید و کلّی هم مهمان دعوت کنید! پیکادو شما را دست تنها نخواهد گذاشت. البته فراموش نکنید که پیتزای مخصوص هفت خوان کمی تند است.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی

فروشنده: مجموعه رستوران‌های هفت‌ خوان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۵:۲۹ عصر)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوع خدمات
نوشیدنی
مخلفات

۷۵۴,۱۰۰ تومان
$16.74

از این فروشنده

دیزی مخصوص هفت‌خوان
چلو و خورشت فسنجان
کته گوجه‌ با کباب تابه‌ای
کلم پلو با کوفته قلقلی
سالاد میگو (با سُس سبز)
سبزی‌پلو با ماهی شیر
سوپ بلدرچین
چلو خورشت قرمه سبزی
چلو کباب کوبیده
حلیم بادمجان هفت‌خوان
خوراک کباب سلطانی
سالاد سزار هفت‌‌خوان
مرغ کنتاکی خانواده هفت‌ خوان (۳ نفره)
برگر مخصوص هفت خوان