پیتزا چانو (ایتالیایی)

پیتزا چانو (ایتالیایی)، رستوران توسکا، پیکادو
پیتزا چانو (ایتالیایی)، رستوران توسکا، پیکادو

پیتزا در همه جای دنیا جزو محبوب‌ترین غذاها محسوب می‌شود که علاوه بر خوشمزگی، به نوعی با گذراندن لحظاتی شاد و بی‌دغدغه کنار خانواده و دوستان هم‌معنا شده است. پیتزا چانو یکی از محصولات محبوب فست فود توسکا است که مشخصه‌ی آن ترکیب دلنشین گوشت فیله‌ی گوساله با رایحه‌ی ملایم سیر است. دیگر محتویات این پیتزا عبارتند از خمیر پیتزای ایتالیایی، قارچ، گوجه، زیتون، پیاز، فلفل دلمه‌ای، و سس بیانز.

قطر اندازه‌ی متوسط این محصول ۲۸ سانتی‌متر و قطر اندازه‌ی بزرگ آن ۳۳ سانتی‌متر است.

اگر در خارج ایران هستید و می‌خواهید خانواده یا دوستان‌تان در تبریز را با این پیتزای لذیذ و پر پروتئین سورپریز کنید کافی است آن را به سبد خرید خود اضافه و سفارشتان را ثبت کنید. بعد از آن فقط منتظر خبر تحویل سفارش خود بمانید تا از راه دور خاطرات دورهمی‌های با پیتزا را زنده کنید.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران توسکا

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱:۱۷ بعد از ظهر)

این محصول در تبریز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

مخلفات
نوشیدنی

۵۱۸,۲۰۰ تومان
$11.55

محصولات مکمل

مرغ سوخاری

از این فروشنده

پیتزا گرند بیف (ایتالیایی)
مرغ سوخاری
سطل سوخاری میکس
پیتزا چیکن سیسیلی (ایتالیایی)
پیتزا مخصوص آمریکایی
پیده زبان