پیتزا گرند بیف (ایتالیایی)

پیتزا گرند بیف توسکا

پیتزا در همه جای دنیا جزو محبوب‌ترین غذاها محسوب میشود که علاوه بر خوشمزگی، به نوعی با گذراندن لحظاتی شاد و بی‌دغدغه کنار خانواده و دوستان هم‌معنا شده است. پیتزا گرند بیف یکی از محبوب‌ترین غذاهای منوی توسکا است که پایه‌ی اصلی آن گوشت گوساله‌ی چرخ‌کرده است. دیگر محتویات این پیتزا عبارتند از: خمیر پیتزای ایتالیایی، قارچ، چیپس خانگی، گوجه، فلفل دلمه‌ای، مایونز، و سس بیانز.

قطر اندازه‌ی متوسط این محصول ۲۸ سانتی‌متر و قطر اندازه‌ی بزرگ آن ۳۳ سانتی‌متر است.

اگر در خارج ایران هستید و می‌خواهید خانواده یا دوستان‌تان در تبریز را با این پیتزای داغ و خوشمزه سورپریز کنید کافی است آن را به سبد خرید خود اضافه و سفارشتان را ثبت کنید. بعد از آن فقط منتظر خبر تحویل سفارش خود بمانید تا از راه دور خاطرات دورهمی‌های با پیتزا را زنده کنید.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: سورپریز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران توسکا

نزدیک‌ترین زمان تحویل: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۷ آذر، ۵:۴۸ عصر)

این محصول در تبریز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

مخلفات
نوشیدنی

۵۱۸,۲۰۰ تومان
$11.50

محصولات مکمل

پیده زبان

از این فروشنده

پیتزا چانو (ایتالیایی)
مرغ سوخاری
سطل سوخاری میکس
پیتزا چیکن سیسیلی (ایتالیایی)
پیتزا مخصوص آمریکایی
پیده زبان