چلوکباب برگ بره شهرزاد

چلوکباب برگ بره شهرزاد
چلو مخصوص شهرزاد

کباب برگ یکی از غذاهایی است که عیار یک رستوران حرفه‌ای را می‌توان با آن سنجید. رستوران شهرزاد اصفهان کباب برگ را با کیفیتی درجه‌یک و با طعمی عالی ارائه می‌کند. مواد اولیه‌ی کباب‌های این رستوران کیفیت بالایی دارند و همین باعث اعتماد مشتریان آن شده است. گوشت فیله یا راسته‌ی گوسفند و گوساله ماده‌ی اولیه‌ی این کباب مجلسی است. چلو هم از برنج مخصوص شمالی است. گوجه، لیمو، فلفل کبابی، ترشی، سبزی، هویج و حتی سیب‌زمینی سرخ‌کرده جزو دورچین‌های این رستوران پرطرفدار است.

این غذای مجلسی و خوشمزه‌ که به اسم کباب برگ بره (گوسفندی) هم نامیده می‌شود می‌تواند غذایی باشد که امروز خانواده و عزیزانتان در ایران را به آن مهمان می‌کنید. برای سفارش آنلاین غذا جهت ارسال هدیه به ایران، روی پیکادو حساب کنید. ما چلو کباب برگ بره را از رستوران شهرزاد تهیه می‌کنیم و گرم و تازه به دست عزیزانتان در اصفهان می‌رسانیم.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی رستوران شهرزاد و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران شهرزاد اصفهان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱۲:۰۹ صبح)

این محصول در اصفهان قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
برنج (چلو)

۲۲۸,۰۰۰ تومان
$7.47

از این فروشنده

چلوکباب کوبیده شهرزاد
خوراک کباب حسینی شهرزاد
استیک گوشت شهرزاد
خوراک بوقلمون کبابی شهرزاد
ماهی قزل‌آلا مخصوص شهرزاد
بریان مخصوص شهرزاد
جوجه کباب مخصوص شهرزاد
چلو فسنجان با مرغ شهرزاد
رولت میکس مخصوص شهرزاد
ته‌چین مرغ شهرزاد
کباب بره بومی شهرزاد