چلوکباب شیشلیک

شیشلیک گوسفندی رستوران نایب

در ترکی شیش یعنی سیخ و شیشلیک هم یعنی کباب سیخی. شیشلیک رستوران نایب که از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران است با برنج ایرانی و حدود ۵۰۰ گرم دنده‌ی راسته‌ی گوسفندی درست می‌شود و دورچین آن هم گوجه‌ی کبابی، ته‌چین و لیموترش است. اگر قصد دارید عزیزِ کباب‌دوستی را در تهران خوشحال کنید، پیکادو آماده است تا با ارسال شیشلیک نایب در خوشحالی شما و عزیزانتان شریک باشد.

*رستوران‌های نایب که در نقاط مختلف تهران قرار دارند زنجیره‌ای نیستند و با مدیریت‌های متفاوت اداره می‌شوند. دلیل تفاوت غذاها و تفاوت قیمت منوهای این رستوران‌ها هم همین است. پیکادو بر اساس نشانی گیرنده، سفارش‌های شما از رستوران نایب را از نزدیک‌ترین شعبه‌ی این رستوران تهیه می‌کند تا به گرم‌ترین و تازه‌ترین شکل به دست عزیزانتان برساند.

**قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

***درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.
موقع تعیین زمان تحویل توجه کنید که رستوران از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر باز می‌شود.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز اقتصادی بزم رمضان

فروشنده: رستوران نایب

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۱۰ بعد از ظهر)

این محصول در تهران و کرج قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۳۸۷,۰۰۰ تومان
$12.69

محصولات مکمل

باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
جوجه‌کباب بااستخوان
چلوکباب برگ ممتاز
کیک شکلاتی بی‌بی
چلوکباب فیله

از این فروشنده

چلوکباب برگ ممتاز
جوجه‌کباب بااستخوان
باقالی‌پلو با ماهیچه/گردن
زرشک‌پلو با مرغ
باقالی‌پلو با مرغ
چلوکباب لقمه‌ی زعفرانی
چلوکباب فیله

نمونه سفارش‌ها