چلوکباب کوبیده شهرزاد

کباب کوبیده رستوران شهرزاد، پیکادو
چلو مخصوص رستوران شهرزادو، پیکادو

چلو کباب غذایی است که برای ایرانی‌ها نیازی به معرفی ندارد. پایه‌ی ثابت مهمانی‌های کلاسیک است. اما ایرانی‌ها اغلب در مورد مواد به کار رفته در این کباب نگرانی‌هایی دارند. رستوران شهرزاد اصفهان سال‌هاست که خیال مخاطبان را از این بابت راحت کرده است، چون مواد و ترکیباتش تازه است و کیفیت بالایی دارد. مراجعه‌کنندگان به این رستوران هنری همیشه از چلو کوبیده‌ شهرزاد رضایت دارند و این را می‌توان در نظرات مردمی دید. چلو یا برنجی که در غذاهای رستوران شهرزاد استفاده می‌شود، برنج ایرانی با کیفیت درجه‌یک است. دورچین این غذا نیز گوجه کبابی، لیمو، فلفل، هویج و سیب‌زمینی سرخ‌کرده است.

رستوران شهرزاد یک رستوران امتحان‌پس‌داده و مطمئن برای مهمان کردن عزیزانتان به ناهار یا شام است. ارسال هدیه به ایران هم جای نگرانی ندارد. ما در پیکادو همین امروز و به نیابت از شما می‌توانیم یک مهمانی خوب در اصفهان برگزار کنیم.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۲۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی رستوران شهرزاد و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران شهرزاد اصفهان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۱۹ بعد از ظهر)

این محصول در اصفهان قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات
برنج (چلو)

۱۵۹,۰۰۰ تومان
$5.21

از این فروشنده

چلوکباب برگ بره شهرزاد
خوراک کباب حسینی شهرزاد
استیک گوشت شهرزاد
خوراک بوقلمون کبابی شهرزاد
ماهی قزل‌آلا مخصوص شهرزاد
بریان مخصوص شهرزاد
جوجه کباب مخصوص شهرزاد
چلو فسنجان با مرغ شهرزاد
رولت میکس مخصوص شهرزاد
ته‌چین مرغ شهرزاد
کباب بره بومی شهرزاد