چلو اردک محلی

چلو اردک محلی همراه آلو جنگلی و انار، رستوران برگ ریزان، پیکادو

جالب است بدانید که اردک‌ها بعد از مرغ‌ها و غازها اهلی شده‌اند. گوشت اردک از قدیم بیشتر در ضیافت‌ها و مراسم‌های رسمی در مازندران استفاده می‌شده و پرهای اردک هم به عنوان عایق در درست کردن تشک و لباس کاربرد داشته است. اردک یکی از غذاهای اصیل و بی‌نهایت لذیذ و خوشمزه‌ی شمالی است که معمولاً با خورش ناردون (اناردون) یا به زبان محلی «انار تیم پهلو»، سرو می‌شود. «ناردون» به‌معنای «انار» است و همان طور که از نام خورشت اناردون برمی‌آید، دانه‌ی انار خشک‌شده یا تازه، به همراه انواع آلو و آلوچه‌های ترش، ماده‌ی اصلی تشکیل‌دهنده این غذا است. این غذا را معمولاً با برنج کته سرو می‌کنند. طبخ اردک به زمان و حوصله‌ی زیادی نیاز دارد و تجربه و مهارت آشپز در نحوه‌ی سرخ کردن اردک خیلی مهم است. چلو اردک محلی رستوران برگ ریزان که همراه آلو جنگلی و انار درست می‌شود، با ظاهر خیره‌کننده و عطر و بوی هوس‌برانگیزش انتخاب خیلی خوبی است برای ارسال هدیه به ایران و غافلگیر کردن عزیزان شما در مازندران.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ارسال غذا همیشه یکی از سورپریزهای جذاب است. ما در پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران برگ ریزان را به دست عزیزانتان در بابل و شهرهای اطراف می‌رسانیم.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۱۸ شب)

این محصول در ساری و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۲۶۷,۵۰۰ تومان
$8.77

محصولات مکمل

سبزی پلو با گردن گوسفند
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
جعبه‌ی رز سفید
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
سینی مخصوص کباب

از این فروشنده

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
خورشت فسنجان با مرغ
سینی مخصوص کباب
مجمع مخصوص سر‌آشپز
سبزی پلو با گردن گوسفند
چلو جوجه کباب
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی
چلو قرمه سبزی