چلو جوجه کباب ویژه دکتر نیک

چلو جوجه کباب ویژه رستوران دکتر نیک

جوجه کباب غذایی شناخته‌شده و از مجلسی‌های پرطرفدار بین ایرانی‌هاست. اما ایرانی‌ها در مورد کیفیت و طعم و بوی آن معمولاً نگرانی‌هایی دارند. رستوران دکتر نیک از این بابت جای نگرانی نمی‌گذارد چون تازگی و کیفیت بالای گوشت سفید این غذا آشکارا حس می‌شود. در مورد طعم‌دار کردن هم همین‌طور.

دستورپخت‌های جوجه کباب بسیار متنوع اند و روش‌های مختلفی برای طعم‌دار کردن این غذا وجود دارد. فود کلاب یا رستوران دکتر نیک در این زمینه روش ویژه‌ای دارد و همین قضیه بر محبوبیت این غذا اضافه کرده است. فیله و سینه‌ مرغ مرینیت شده یا مزه‌دارشده‌ی این جوجه کباب ویژه طعم و بوی بسیار دلنشینی دارد. محتویات دقیق‌تر این غذا از این قرارند: فیله و سینه مرغ مارینیت شده زعفرانی به همراه چلو و کره محلی، گوجه و فلفل کبابی.

برای سفارش آنلاین غذا جهت ارسال هدیه به ایران، پیکادو آماده‌ی کمک‌دادن است. اگر این غذای خوشمزه را انتخاب کردید، نگرانی دیگری نداشته باشید. ما در پیکادو چلو جوجه کباب ویژه‌ی دکتر نیک را از رستوران دکتر نیک تهیه می‌کنیم و گرم و تازه به دست عزیزانتان در تبریز می‌رسانیم.

*قیمت درج‌شده در پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۵ درصد ضریب نوسان قیمت است.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران دکتر نیک

نزدیک‌ترین زمان تحویل: یکشنبه ۸ خرداد، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۲:۵۳ بعد از ظهر)

این محصول در تبریز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۱۴۸,۸۰۰ تومان
$4.88

از این فروشنده

چلوکباب برگ مخصوص دکتر نیک
چلو کوبیده‌ ویژه دکتر نیک
باقلا پلو با ماهیچه دکتر نیک
فودکلاب برگر دکتر نیک
پیتزا استیک دکتر نیک
شاتوبریان دکتر نیک
بال مرغ کبابی دکتر نیک
باقلا پلو با ماهی قزل آلا دکتر نیک
قورمه سبزی دکتر نیک
پاستا پنه آلفردو مرغ دکتر نیک
ته چین مرغ دکتر نیک