چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب

چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب، رستوران برگ ریزان، پیکادو
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب، رستوران برگ ریزان، پیکادوکباب کوبیده

خوردن کباب همراه با چلو کره و مخلفاتی مثل گوجه‌ی کبابی، ریحان و سماق از ابتکارات و اعتیادهای ایرانی‌ها است. می‌گویند اصل و نسب این ترکیب به آشپزخانه‌ی دربار شاهان قاجار، به‌ویژه ناصرالدین شاه، برمی‌گردد. البته به‌تدریج کباب‌خوری از دربار ناصرالدین شاه به میان مردم عادی هم رسوخ کرد، تا جایی که امروز کمتر خیابانی را می‌شود پیدا کرد که در آن چند چلوکبابی وجود نداشته باشد. کباب لقمه/کوبیده از آن دسته کباب‌هایی است که اگر از رستوران‌های مطمئنی مثل برگ ریزان تهیه شود مزه‌اش تا مدت‌ها از یاد آدم نخواهد رفت. کباب کوبیده رستوران برگ ریزان از گوشت فیله‌ی گوساله تهیه می‌شود که همراه با پیاز چرخ شده است. این غذا با برنج طارم و دورچین مطابق عکس سرو می‌شود؛ یعنی گوجه‌ی کبابی، لیموترش، و سبزیجات.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ارسال غذا همیشه یکی از سورپریزهای جذاب است. ما در پیکادو سفارش آنلاین شما از غذاهای رستوران برگ ریزان را به دست عزیزانتان در بابل می‌رسانیم.

*قیمت‌های پیکادو با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۱۰ هزار تومان هزینه‌ی بسته‌بندی است.

**درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم سعی می‌کنیم در همان حوالی سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: تولد سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۱ بعد از ظهر تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۵۲ شب)

این محصول در ساری و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۱۱۲,۵۰۰ تومان
$3.69

از این فروشنده

کته جوجه محلی شکم پر
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی
خورشت فسنجان با مرغ
سینی مخصوص کباب
مجمع مخصوص سر‌آشپز
سبزی پلو با گردن گوسفند
چلو جوجه کباب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی
چلو قرمه سبزی