کته جوجه محلی شکم پر

کته جوجه محلی شکم پر، برگ ریزان، پیکادو

مرغ شکم پر یکی از غذاهای شیک و مجلسی شمالی است. شکم‌پرها از قدیم‌الایام زینت‌بخش سفره‌های رنگارنگ مازندرانی‌ها به‌خصوص در مراسم عروسی و جشن‌های مهم بوده‌اند. پیرزن‌های روستایی کماکان سبزی‌های معطر و خوشبو را از کوه، دشت و جنگل می‌چینند و با طبخ آن‌ها به‌همراه دیگر طعم‌دهنده‌ها، غذاهای لذیذ می‌پزند. برای طبخ مرغ شکم‌پر، معمولا شکم مرغ محلی را با سبزی‌های معطر محلی و کوهی از جمله پونه، جعفری، گشنيز، نعنا و سبزی‌های دیگر مثل «اِناريچه»، «وارنگ بو» و «سِرسِم»، رب انار ترش یا رب آلوچه، انواع آلو ، پیاز، سیر، و گردو پر می‌کنند.

مواد اصلی غذاهای شکم‌پر مشخص است؛ اما برای تعیین اندازه آن‌ها این آشپز مازندرانی است که طبق تجربیات خود تصمیم می‌گیرد. راز محبوبیت مرغ شکم‌پر رستوران برگ‌ریزان هم همین است. اگر برای ارسال هدیه به ایران می‌خواهید کسی را با غذا سورپریز کنید، مرغ شکم پر رستوران برگ ریزان انتخاب خیلی خوبی است. می‌توانید سفارش آنلاین غذا از رستوران برگ ریزان را در پیکادو ثبت کنید تا ما آن را در زمان انتخابی شما به دست عزیزانتان در بابل برسانیم.

• درک می‌کنیم که غذا باید در بازه‌های مشخص و کوتاهی تحویل داده شود تا وقت ناهار و شام مختل نشود. برای همین اگر می‌خواهید سفارش غذا در ساعت مشخصی به دست عزیزانتان برسد، موقع ثبت سفارش در قسمت درخواست این را به ما بگویید و ما هم «سعی می‌کنیم» در همان «حوالی» سفارش را تحویل بدهیم.

بخش: غذا

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز اقتصادی بزم

فروشنده: رستوران برگ‌ریزان

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۹ آذر، ۱۱ صبح تا ۵ عصر
(زمان کنونی ایران: چهارشنبه ۸ آذر، ۱۱:۳۷ صبح)

این محصول در بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

نوشیدنی
مخلفات

۸۰۰,۳۰۰ تومان
$17.75

محصولات مکمل

چلو اردک محلی
اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
مجمع مخصوص سر‌آشپز
باکس رز ترکیبی
آجیل شور تبریز
سبزی پلو با گردن گوسفند

از این فروشنده

اکبر جوجه با آلو جنگلی و انار
چلو اردک محلی
مجمع مخصوص سر‌آشپز
سبزی پلو با گردن گوسفند
چلو جوجه کباب
چلو کباب کوبیده و کوبیده بناب
سبزی پلو با ماهی قزل‌آلا
سبزی پلو با ماهیچه گوسفندی
چلو کباب شیشلیک شاندیز
چلوکباب سلطانی