کوسن اُرسی

کوسن اُرسی ارلو، پیکادو
کوسن اُرسی ارلو، پیکادو
کوسن اُرسی ارلو، پیکادو
بسته‌بندی پارچه‌ای با قابلیت تبدیل به رومیزی، ارلو، پیکادو

ترمه و مخمل، هر دو، یادآور اصالت و زیبایی هنر ایران‌اند. در کوسن اُرسی نوارهای ابریشمین دست‌بافتی به کار رفته است که با تکنیک ترکیبی ترمه‌بافی و دارایی‌بافی بافته شده‌اند. این تکنیک ترکیبی را می‌توان اوج هنر دارایی‌بافی و از ابداعات خاص سال‌های اخیر استادکاران بافنده‌ی یزد دانست که می‌تواند ترکیب از اصالت و گرمی را به چیدمان منزل شما بیفزاید. کوسن‌های اُرسی در دو رنگ ارائه می‌شوند و در اندازه‌ی ۴۵ در ۴۵ سانتی‌متر به صورت کاور جدا یا کاور و بالش قابل سفارش هستند.

تمام سفارش‌های اُرلو در یک بسته‌بندی پارچه‌ای کاربردی تحویل داده می‌شوند. به این ترتیب گیرنده‌ی سفارش در کنار محصول دریافتی صاحب یک رومیزی از پارچه‌های سنتی ایرانی خواهد شد.

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید و خارج از کشور زندگی می‌کنید، صنایع دستی از انتخاب‌های جذاب پیکادو هستند. ما در پیکادو با فروشنده‌ها و هنرمندان مستقل همکاری می‌کنیم تا ساخته‌های آن‌ها را به دست عزیزانتان برسانیم و با هدیه‌ای خاص سورپریزشان کنیم.

بخش: هدیه

برچسبها: رسمی سورپریز مهرآمیز دست‌ساز

فروشنده: اُرلو

نزدیک‌ترین زمان تحویل: سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت، ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
(زمان کنونی ایران: دوشنبه ۲۶ اردیبهشت، ۱۰:۴۹ شب)

این محصول در تهران، کرج، ساری، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت و بابل قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

رنگ‌بندی

۵۹۰,۰۰۰ تومان
$19.34

محصولات مکمل

ادو توالت مردانه‌ی باس باتلد هوگو باس

از این فروشنده

کوسن بادگیر
کوسن لنج
روتختی چادی‌شو
نشیمن چادی‌شو
شمد دارایی‌بافی
روانداز پنبه‌ای
رومیزی سفره‌ی نان جدید
رومیزی دارایی‌بافی
پتوی کوک
روتختی/روانداز شنزار
رومیزی ریشه
دستمال/حوله‌ی پنبه‌ای