کیک فوندانت صورتی

کیک فوندانت فنسی

فوندانت، لایه یا روکشِ خمیریِ نرم و خوراکی‌ای است که امروزه از خامه پیشی گرفته و تبدیل شده به رایج‌ترین تزئین برای کیک و شیرینی. ماندگاری بالایِ فوندانت و فاسد نشدنش آن را در میان قنادی‌های ایران و جهان محبوب کرده است. ضمناً کیک‌های فوندانت مناسبند برای نوشتن روی کیک و درست کردن تصویر و هر نوع تزئیناتِ اضافه‌ی دیگر. به همین خاطر برای مناسبت‌های ویژه مثل تولد، سالگرد ازدواج و یا مناسبت‌هایی مثل جشن فارغ‌التحصیلی، زیاد از کیک فوندانت استفاده می‌شود.

اگر این کیکِ تازه و بدون مواد نگه‌دارنده را دوست داشتید، پیکادو ارسال هدیه به ایران و شادمان کردنِ عزیزان‌تان را بر عهده خواهد گرفت و با تحویل این کیک به عزیزانتان در شیراز آن‌ها را از طرف شما سورپریز خواهد کرد.

کیکِ فوندانتِ فنسی، در اندازه‌های ۳ کیلوگرمی و ۴ کیلوگرمی قابل سفارش است. ضمناً گل فوندانتی بخشی از این محصول نیست و باید به شکل جدا سفارش داده شود.

مطمئن‌ترین زمان برای آماده‌سازی به‌موقع محصولات فنسی، ده روز قبل از موعد موردنظرتان است و در دیرترین حالت لازم است که ما از ۴ روز قبل سفارش شما را دریافت کنیم.

بخش: کیک و دسر

برچسبها: تولد عروسی سورپریز مهرآمیز اقتصادی

فروشنده: بوتیک شیرینی فنسی

این محصول به ۴ روز زمان برای آماده‌سازی نیاز دارد.

نزدیک‌ترین زمان تحویل: پنجشنبه ۵ خرداد، ۸ شب تا ۱۱ شب
(زمان کنونی ایران: یکشنبه ۱ خرداد، ۳:۳۰ بعد از ظهر)

این محصول در شیراز قابل سفارش است. مقصد هدیه‌ی خود را مشخص کنید تا فقط محصولات قابل سفارش در آن شهر در سایت نمایش داده شوند.

اندازه
تزئینات کیک
جعبه‌ی زیرکیکی

۸۱۰,۰۰۰ تومان
$26.55

محصولات مکمل

بادکنک هلیومی

از این فروشنده

چیزکیک ترامیسو
کیکِ خامه‌ای ساده
کوکی‌باکس لاو
کیک فوندانت طرح آسمان
کیک خامه‌ای بنفش

نمونه سفارش‌ها