تجربیات کاربران

هر کاربر بعد از تکمیل سفارشش می‌تواند در قسمت پی‌گیری سفارش، تجربه‌اش را ثبت کند و در صورت تمایل اجازه‌ی انتشار عمومی آن را به پیکادو بدهد. در زیر، این نظرات (به همراه تصویر سفارشِ آماده شده) به ترتیب تازگی نمایش داده شده‌اند.

عکسی برای این سفارش موجود نیست

سرویس حرفه‌ای. از اولین سفارش با پیکادو بسیار راضی بودم.

زهره ت. (۱۸ مرداد ۱۴۰۱)
عکسی برای این سفارش موجود نیست

همون‌طور که خواسته بودم ترتیب کارها رو دادند و همیشه پاسخ‌گو بودند.

سروش ت. (۱۵ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

ممنون از سرويس خوبتون، مثل هميشه عالى.

ملينا ح (۱۵ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

پیکادوی عزیزم! خیلی ممنونم برای این دسته گل زیبا. هیچ‌وقت آدم رو ناامید نمی‌کنین از سفارشش!
مرسی که با عکسی که براتون فرستادم، سفارش رو تطبیق دادین. از کمک همکارتون توی ثبت سفارش هم خیلی ممنونم.

ریحانه ص (۱۲ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

مرسی از تیم عالی و پرانرژی پیکادو که همیشه مسبب یه عالمه حال و حس خوبن ❤️

نغمه ب. (۱۲ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

از سرویس خوب و دسته‌گل قشنگتون سپاسگزارم.

شهرزاد ش. (۱۱ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

ممنون، همه چی عالی و به موقع بود.

محدثه ف. (۱۰ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

عالى مثل همیشه. دومین سفارش در فاصله دو روز و هفتمین سفارش در هشت ماه. به قدرى این تیم عزیز حرفه‌اى، منظم، و با پی‌گیرى خدمات ارائه می‌دن که با آسودگى خیال سفارش رو انجام می‌شه داد. زمان تحویل دقیق بسته به خواسته‌ی فرستنده و هماهنگى تلفنى با فرستنده و همین‌طور گیرنده. من هر بار که سفارشى داشتم به بهترین نحو ممکن و با بهترین نوع خدمات مشترى انجام شده. بسیار منظم، سریع، سروقت، و دل‌سوزانه. به شدت توصیه می‌کنم استفاده از خدماتشون رو و سپاس‌گزارم بابت زحماتشون.

هانیا (۱۰ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

مثل همیشه عالی و حرفه‌ای.

آناهیتا (۹ مرداد ۱۴۰۱)
عکسی برای این سفارش موجود نیست

چه خوبه که هستین، واقعاً ممنون. سفارشات مثل دفعات قبل عالی و به موقع، همه چیز مرتب و منظم.

پدرام (۷ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

ششمین سفارش من در هشت ماه گذشته. تقریباً ماهى یک سفارش و فقط به دلیل رفتار بسیار محترمانه، بسیار دوستانه، و بسیار حرفه‌اى این تیم عزیز. خدمات رو در سطحى ارائه می‌دن كه در ایران نادر است. امروز هم از طریق ایمیل وضعیت رو در تمام مدت از زمان آماده‌سازى تا تحویل اطلاع دادن و حتى زمان تحویل كه متوجه شدیم عزیزان ما سفر هستن (چون سورپرایز بود نگفته بودیم)، سریعا تماس گرفتن و هماهنگ كردن كه چه كارى انجام بدن. بی‌نهایت سپاسگزارم از این رفتار حرفه‌اى و در عین حال دوستانه و تمام زحماتى كه می‌كشن. به اندازه كافى این تیم عالى و دوست داشتنى رو نمی‌تونم توصیه كنم.

هانیا (۶ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

بهترین تجربه. سفارشی که تحویل داده شد از عکسش در وبسایت هم زیباتر و قشنگتره. بسیار حرفه‌ای.

پریسا (۵ مرداد ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

خیلی عالی بود. همگی فامیل خیلی از چلوکباب شما و نحوی بسته‌بندی آن‌ها تعریف می‌کردند. غذای شما بیش از حد خوشمزه است. من از زحمات فوق‌العاده‌ی شما ممنونم. من شما را به همه‌ی دوست ‌و آشناها با بهترین وجه توصیه می‌کنم و از سرویس شما به صورت مکرر استفاده خواهم کرد. ما همیشه از سفارشات از طریق پیکادو خیلی راضی هستیم و همیشه تجربه‌های ما خیلی عالی و درجه یک بوده.

الکس ر. (۳۱ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

فکر نمی‌کردم وقتی شب سفارش دادم برای صبح روز بعد آماده شده باشه. ولی سر موقع، مرتب و قشنگ تحویل داده شد و بادکنک هم چقدر هدیه زیبایی بود. در ضمن دست‌خط دوستی که پیام‌ها رو می‌نویسه بسیار شبیه دست‌خط منه‌ (و منم همیشه یه قلب کوچیک می‌ذارم) در نتیجه مامانم اصرار داره که مطمئنم خودت این رو نوشتی :))) ازتون ممنونم.

روژین (۲۹ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

دسته گل سفارش داده شده بسیار زیبا و دقیقاً مانند عکس بود. اندازه‌ی دسته گل مناسب بوده و تحویل و هماهنگی تحویل با دقت و به‌موقع انجام شد. قیمت محصول مناسب بود ولی هزینه‌ی ارسال و کارمزد که جدا فاکتور می‌شوند به نظرم نامتناسب است.‌ هزینه‌ی نهایی ۶۰ درصد بیشتر از قیمت محصول می‌شود که قابل‌قبول نیست.

پاسخ پیکادو: مرسی از نظری که برامون نوشتید. تلاش پیکادو از اول این بوده که قیمت نهایی محصول پایین نگه داشته بشه و قیمت‌گذاری هم به شکل شفاف انجام بشه. سیاست قیمت‌گذاری خیلی از سایت‌ها اینه که کارمزد و ارسال رو توی قیمت اولیه منظور می‌کنند و این‌طوری قیمت نهاییشون از پیکادو بالاتر می‌شه. یک مورد دیگه هم اینه که توی محصولاتی که قیمت پایین‌تری دارند، ممکنه هزینه‌ی کارمزد خیلی به چشم بیاد ولی توی اقلام با قیمت بالاتر، کارمزد و ارسال حدوداً ده-پانزده درصد قیمت محصولات خواهند بود.

صباح (۲۶ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

کیفیت و سرویس عالی و به موقع!

نسرین (۲۳ تیر ۱۴۰۱)
عکسی برای این سفارش موجود نیست

سرویس سریع و محصولات با‌کیفیت.

هما ق. (۲۱ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

مثل همیشه عالی. این سومین تجربه‌ی خرید از پیکادو بود. زمان تحویل دقیق و کیفیت سفارش بسیار عالی بود. نه تنها من که دوستانم هم که از پیکادو استفاده کردند از سرویس ارائه شده بسیار راضی بودند. می‌تونم بگم در مارکت ارسال گل و هدایا، بی‌شک حرف اول رو می‌زنن.

امین ش. (۱۹ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

کیفیت خوب و ارسال به موقع.

پ (۱۷ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

بسیار عالی مثل همیشه بهترین و سریع‌ترین سرویس و پاسخگویی.

پگاه ع. (۱۳ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

همه چیز بسیار عالی.

بهاره (۱۲ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

ممنونم ازتون و خسته نباشین :)

علی (۱۱ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

بهترین تجربه من در خرید اینترنتی بودین! همه چی به بهترین حالت ممکن انجام شد!

مریم. ع (۱۰ تیر ۱۴۰۱)
تصویر سفارش آماده شده

اولین بارم بود که از طریق این سایت سفارش می‌دادم. همه چی خیلی خوب و راحت پیش رفت. رفتار کارکنانتون واقعا با احترام و قابل احترامه. ممنون از انعطاف‌پذیریتون و کار قشنگتون. مرسی که هستید و باعث صدای خوشحالی خونواده‌هامونید، هرچند از دور، دلنشینه. حتما دوباره برمی‌گردم و به دوستان خارج از کشورم پیشنهاد خواهم داد.

سارا ا. (۷ تیر ۱۴۰۱)